Przewodnik po parkach rozrywki

Ogród Jana Pawła II

Biografia Jana Pawła II

ycie Jana Pawła II opisane jest w setkach książek i tysiącach artykułów. Przybliżają one postać tego człowieka, który na zawsze pozostanie w naszej pamięci.

Interesującą próbę pokazania świętości Papieża za pomocą zabawnych, a czasem wzruszających wydarzeń z jego życia, podjął Janusz Poniewierski, autor „Kwiatków Jana Pawła II”. Bohaterem tej książki jest człowiek z krwi i kości, pobożny i obdarzony niezwykłym poczuciem humoru. Ktoś, kto będąc Papieżem, pozostał sobą.

Fragmenty „Kwiatków” umieściliśmy w różnych miejscach Ogrodu. Aby je przeczytać, wystarczy odbyć wędrówkę wyznaczoną trasą. Mamy nadzieję, że taki spacer stanie się pretekstem do podróży w głąb siebie. Że zaowocuje refleksją nad własnym życiem.
Umieszczone fragmenty pochodzą z książki J. Poniewierskiego, „Kwiatki Jana Pawła II”, wyd. Znak, Kraków 2003.

Rodzaj atrakcji
Atrakcje dla dzieci
Każdy park zastrzega sobie prawo do zamknięcia, zmodyfikowania, opóźnienia lub odwołania bez wcześniejszego uprzedzenia pokazów, atrakcji, części parku, wydarzeń, sklepów i restauracji. Aby sprawdzić aktualne informacje na temat parku należy zawsze kontaktować się bezpośrednio z parkiem.

Galeria zdjęć

Biografia Jana Pawła II

Jedziesz do: Ogród Jana Pawła II?

Opinie