Przewodnik po parkach rozrywki

Mini ZOO Kucyk

Eko warsztaty

Podczas warsztatów wykonywane są różnego rodzaju prace plastyczne. Materiał wykorzystywany do zajęć jest głównie pochodzenia naturalnego: wiklina, siano, drzewo, papier, kamień, krepina, szkło, farby itp. Bezpośredni kontakt z naturą na terenie bardzo korzystnie wpłyną na aktywną formę spędzania czasu.
Zajęcia obejmują w zależności od tematu sporządzenie prac zbiorowych i indywidualnych. Wszelkie prace z tego działu mają zawsze na celu propagowanie eko – zachowań.
Tematy prac zmieniają się wraz z porami roku i okresami świątecznymi. Wykonywanie ozdób świątecznych typu wianki, choinki, stroiki, kurki, zajączki, witraże, odlewy gipsowe, ramki itp.
Czas trwania warsztatów plastycznych uzależniony jest od tematu i od wieku osób biorących czynny udział, średni czas warsztatów 45 min.

Rodzaj atrakcji
Atrakcje dla dzieci
Każdy park zastrzega sobie prawo do zamknięcia, zmodyfikowania, opóźnienia lub odwołania bez wcześniejszego uprzedzenia pokazów, atrakcji, części parku, wydarzeń, sklepów i restauracji. Aby sprawdzić aktualne informacje na temat parku należy zawsze kontaktować się bezpośrednio z parkiem.

Galeria zdjęć

Eko warsztaty

Jedziesz do: Mini ZOO Kucyk?

Opinie