Przewodnik po parkach rozrywki

Mini ZOO Kucyk

Przejażdżki Ciuchcią

Oświetlana ponad sześcioma tysiącami diod niczym w reklamie coca-coli Ciuchcia już wyruszyła na drogi naszego regionu by zabrać nas na wycieczkę turystyczno – krajoznawczą do Rodzinnych Parków w Mini Zoo „KUCYK” oraz do innego miejsca w okolicy do 20 km. Wystarczy zadzwonić: 664 468 580 lub 604 580 616 a Ciuchcia przyjedzie po Ciebie!
UWAGA! Prosimy o rezerwację co najmniej z jednodniowym wyprzedzeniem!

Rozkład jazdy ciuchci z Parkingu Średniowiecznej Warowni:

KWIECIEŃ – SIERPIEŃ: Od poniedziałku do piątku ciuchcia kursuje od godziny 12:00 do 18:00 (uzależnione od pogody i frekwencji zwiedzających). Sobota i niedziela ciuchcia kursuje od godziny 12:00 do 19:00. Odjazdy o pełnych godzinach z parkingu Średniowiecznej Warowni. (uzależnione od pogody i frekwencji zwiedzających).

WRZESIEŃ – LISTOPAD: Od poniedziałku do piątku ciuchcia kursuje od godziny 12:00 do 15:00 (uzależnione od pogody i frekwencji zwiedzających). Sobota i niedziela ciuchcia kursuje od godziny 12:00 do 16:00. Odjazdy o pełnych godzinach z parkingu Średniowiecznej Warowni. (uzależnione od pogody i frekwencji zwiedzających).

Odjazdy o pełnych godzinach z parkingu Średniowiecznej Warowni (uzależnione od pogody i frekwencji zwiedzających).

Rodzaj atrakcji
Atrakcje dla rodziny
Każdy park zastrzega sobie prawo do zamknięcia, zmodyfikowania, opóźnienia lub odwołania bez wcześniejszego uprzedzenia pokazów, atrakcji, części parku, wydarzeń, sklepów i restauracji. Aby sprawdzić aktualne informacje na temat parku należy zawsze kontaktować się bezpośrednio z parkiem.

Galeria zdjęć

Przejażdżki Ciuchcią

Jedziesz do: Mini ZOO Kucyk?

Opinie