Przewodnik po parkach rozrywki

Mandoria - Miasto Przygód

Karawana

Największa w kraju dwupoziomowa karuzela wenecka.
Czy udasz się w podróż z kupcami? Karawana przetaczająca się przez Mandorię to prawdziwa gratka dla ciekawskich. Właśnie tutaj możesz poznać najnowsze ploteczki ze świata, przy okazji studiując mandoriański bazar. Co ciekawe, niektórzy twierdzą, że w trakcie podróży kupieckie zwierzęta przemawiają ludzkim głosem. Z którym zamienisz dziś słowo?

Rodzaj atrakcji
Atrakcje dla rodziny
Karuzela klasyczna
Rok otwarcia
2021
Dokładamy wszelkich starań aby informacje dotyczące parków rozrywki, podane na stronach Przewodnika Parkmania.pl były jak najbardziej aktualne. Może się jednak zdażyć, że będą one niekompletne bądź nieaktualne. Aby sprawdzić aktualne informacje na temat parku należy zawsze kontaktować się bezpośrednio z parkiem lub odwiedzic jego oficjalna strone internetowa.
Ze względów bezpieczeństwa w niektórych atrakcjach w parku obowiązują ograniczenia co do wzrostu i/lub wieku a także osób w szczególnej kondycji medycznej lub inne. Sprawdź to na oficjalnej stronie internetowej parku.
Każdy park zastrzega sobie prawo do zamknięcia, zmodyfikowania, opóźnienia lub odwołania bez wcześniejszego uprzedzenia pokazów, atrakcji, części parku, wydarzeń, sklepów i restauracji.

Galeria zdjęć

Karawana
Karawana
Karawana

Jedziesz do: Mandoria - Miasto Przygód?