Przewodnik po parkach rozrywki

Mandoria - Miasto Przygód

Latarnia Leonarda

Mandoriańska Latarnia ma za zadanie bezpiecznie doprowadzać statki do portu Miasta Przygód. Niestety, od niedawna wieczny płomień, stworzony przez utalentowanego wynalazcę Leonarda, zaczyna przygasać. Może Tobie uda się dotrzeć na szczyt Latarni i rozwikłać tę zagadkę?

Rodzaj atrakcji
Atrakcje dla rodziny
Magic Bikes
Rok otwarcia
2021
Dokładamy wszelkich starań aby informacje dotyczące parków rozrywki, podane na stronach Przewodnika Parkmania.pl były jak najbardziej aktualne. Może się jednak zdażyć, że będą one niekompletne bądź nieaktualne. Aby sprawdzić aktualne informacje na temat parku należy zawsze kontaktować się bezpośrednio z parkiem lub odwiedzic jego oficjalna strone internetowa.
Ze względów bezpieczeństwa w niektórych atrakcjach w parku obowiązują ograniczenia co do wzrostu i/lub wieku a także osób w szczególnej kondycji medycznej lub inne. Sprawdź to na oficjalnej stronie internetowej parku.
Każdy park zastrzega sobie prawo do zamknięcia, zmodyfikowania, opóźnienia lub odwołania bez wcześniejszego uprzedzenia pokazów, atrakcji, części parku, wydarzeń, sklepów i restauracji.

Galeria zdjęć

Latarnia Leonarda
Latarnia Leonarda
Latarnia Leonarda

Jedziesz do: Mandoria - Miasto Przygód?