Przewodnik po parkach rozrywki

Familypark

Die Tierischen Stadlmusikanten

Maskotka parku - kot Filippo zaprasza do śpiewania wraz z jego muzykalnymi zwierzęcymi przyjaciółmi: piesek Hasso gra na perkusji, owieczka Helene gra na harmonijce a konik Freddie jest mistrzem pianina. Już nie wspominając o umiejętnościach świnki o imieniu Karl, krowy Friederike, koguta Johanna oraz gąski Mimi...

Rodzaj atrakcji
Pokaz / Kino
Dokładamy wszelkich starań aby informacje dotyczące parków rozrywki, podane na stronach Przewodnika Parkmania.pl były jak najbardziej aktualne. Może się jednak zdażyć, że będą one niekompletne bądź nieaktualne. Aby sprawdzić aktualne informacje na temat parku należy zawsze kontaktować się bezpośrednio z parkiem lub odwiedzic jego oficjalna strone internetowa.
Ze względów bezpieczeństwa w niektórych atrakcjach w parku obowiązują ograniczenia co do wzrostu i/lub wieku a także osób w szczególnej kondycji medycznej lub inne. Sprawdź to na oficjalnej stronie internetowej parku.
Każdy park zastrzega sobie prawo do zamknięcia, zmodyfikowania, opóźnienia lub odwołania bez wcześniejszego uprzedzenia pokazów, atrakcji, części parku, wydarzeń, sklepów i restauracji.

Galeria zdjęć

Die Tierischen Stadlmusikanten

Jedziesz do: Familypark?