Bilety do parków rozrywki

Warunki zakupu biletów do parków rozrywki

Disneyland Paryż

Warunki zakupu biletów do parku Disneyland Paryż (Disneyland Park i Walt Disney Studios):

Przedstawione poniżej warunki dotyczą zakupu samych biletów wstępu do parku, nie dotyczą oferty pakietowej (hotel i bilety wstępu). W sprawie oferty pakietowej prosimy o kontakt z BOK.

Przeczytaj również Ogólny Regulamin Sprzedaży przed dokonaniem zakupu.

 1. Bilety są imienne, przy zakupie należy podać imiona i nazwiska osób, które będą z nich korzystać. Należy dokładnie sprawdzić poprawność wprowadzonych danych, bilety źle wystawione z winy Kupującego nie podlegają zwrotowi ani wymianie.
 2. Bilety nie podlegają zwrotowi. 
 3. Nie istnieje możliwość przeniesienia biletu na osobę trzecią ani zmiany biletu. 
 4. Bilety z usterkami, zmianami są nieważne.
 5. Biletów nie można kopiować, sprzedawać ponownie, duplikować, bilety mogą być użyte tylko raz. Niewłaściwe użycie biletu może spowodować konfiskatę biletów.
 6. W przypadku zamówienia kilku biletów w jednym zamówieniu w dniu wizyty w parku należy skorzystać ze wszystkich zamówionych biletów, w innym przypadku niewykorzystane bilety przepadają. Jeśli chcą Państwo wykorzystać bilety w różnych dniach należy złożyć na nie oddzielne zamówienia.
 7. Bilety dla dzieci obowiązują dla osób w wieku 3-11 lat [dziecko w wieku 3 lat to dziecko, które miało już 3 urodziny, dziecko w wieku 11 lat to dziecko, które nie miało jeszcze 12 urodzin]. Cena biletów dla dzieci w wieku 12 i więcej lat jest taka sama jak cena biletów dla dorosłych. Wiek ustala się na moment odwiedzin parku, nie na moment zakupu biletów.
 8. Bilety Disneyland Paris Express są datowane, prosimy o kontakt przed zakupem w celu wybrania daty odwiedzin parku i potwierdzenia dostępności.
 9. Bilety na pokaz Buffalo Bill's Wild West Dinner Show i Disney's Halloween Party są datowane, prosimy o kontakt przed zakupem w celu wybrania daty i godziny pokazu i potwierdzenia dostępności.   
 10. Uwaga! Bilety jednodniowe są ważne od następnego dnia kalendarzowego (liczone od daty i godziny, jaka widnieje na dole biletu), z zastrzeżeniem punktu 16. niniejszych Warunków zakupu. Bilety kilkudniowe ważne są po dwóch godzinach (liczone od daty i godziny, jaka widnieje na dole biletu), z zastrzeżeniem punktu 16. niniejszych Warunków zakupu.
 11. Ze względu na fakt, że bilety Disneyland Paris Express są datowane, należy zakupić je minimum na 3 dni robocze przed planowanymi odwiedzinami parku, z zastrzeżeniem punktu 16. niniejszych Warunków zakupu.
 12. Zakupu biletów można dokonać poprzez stronę internetową https://www.parkmania.pl/sklep.html
 13. Podane ceny dotyczą biletu dla jednej osoby.
 14. Przy zakupie biletów obowiązuje kurs walut z dnia złożenia zamówienia.
 15. Podane ceny zawierają podatek VAT (0%) i wyrażone są w Złotych Polskich (PLN) po kursie sprzedaży walut obcych NBP z danego dnia z uwzględnieniem 2% prowizji od kosztów transakcji.
 16. Bilety wysyłane są w zależności od wybranej opcji w koszyku: jako e-bilet (PDF) emailem, do własnoręcznego wydruku w domu, lub za dodatkową opłatą, jako bilet drukowany listem priorytetowym Pocztą Polską (e-bilet i bilet drukowany wyglądają tak samo). Bilety wysyłamy po tym jak na nasze konto wpłynie za nie płatność. Bilety są wysyłane emailem w dni robocze, w godzinach 9.00-17.00.
 17. Bilety jednodniowe upoważniają do bezpośredniego wejścia do parku/parków - bez konieczności udawania się do kasy.
 18. W przypadku biletów 2-dniowych i dłuższych przed wejściem do parku należy udać się do dowolnej kasy i wymienić bilet na wejściówkę. Bilety są wymieniane jednorazowo dla wszystkich osób wymienionych na bilecie.
 19. Przy wejściu do parku należy mieć ze sobą dokument tożsamości ze zdjęciem.
 20. Bilety niedatowane można wykorzystać jedynie w okresie jaki podany jest na bilecie oraz w opisie biletu na stronie internetowej. Okres ważności biletów nie może zostać przedłużony.
 21. Wejście do parku uzależnione jest od liczby osób przebywających w parku w danym dniu.
 22. Dzieci wchodzą do parku tylko w towarzystwie osób dorosłych. Ze względów bezpieczeństwa w niektórych atrakcjach w parku obowiązują ograniczenia co do wzrostu a także osób w szczególnej kondycji medycznej (kobiety ciężarne, osoby z problemami serca itp.). Informacje te znajdują się przy każdej atrakcji.
 23. Park zastrzega sobie prawo do zamknięcia, zmodyfikowania, opóźnienia lub odwołania bez wcześniejszego uprzedzenia pokazów, atrakcji, części parku, wydarzeń, sklepów i restauracji. Aby sprawdzić aktualne informacje na temat parku należy kontaktować się bezpośrednio z parkiem.

Informujemy, że Parkmania.pl Sp. z o.o. jest autoryzowanym przedstawicielem parku Disneyland Paryż. Jeśli chcesz wiedzieć więcej, sprawdź umowę (umowa ma charakter poufny, w związku z tym przedstawiamy pierwszą i ostatnią stronę): 1 strona, ostatnia strona.