Bilety do parków rozrywki

Warunki zakupu biletów do parków rozrywki

Energylandia

Warunki zakupu biletów do Energylandii w Zatorze:

Przeczytaj również Ogólny Regulamin Sprzedaży przed dokonaniem zakupu.

 1. Bilety indywidualne nie są imienne i nie są na konkretną datę. Bilety można wykorzystać jedynie w okresie jaki podany jest na bilecie oraz w opisie biletu na stronie internetowej. Okres ważności biletów nie może zostać przedłużony. 
 2. Bilety grupowe nie są imienne i nie są na konkretną datę, jednak aby móc skorzystać z biletów grupowych należy zgłosić datę odwiedzin mailowo na adres sklep@parkmania.pl celem zrobienia rezerwacji do 10 dni przed wizytą w parku; w innym wypadku grupa może nie zostać wpuszczona do parku. W mailu należy podać numer zamówienia, oraz planowaną datę odwiedzin w parku. Podana data nie może już zostać zmieniona.
 3. Bilety nie podlegają zwrotowi. Bilet nie podlega dodatkowym rabatom, nie może być łączony z żadnymi innymi promocjami, w tym z rabatem na kartę Funpass.
 4. Nie istnieje możliwość przeniesienia biletu na osobę trzecią ani zmiany biletu. 
 5. Bilety z usterkami, zmianami są nieważne.
 6. Biletów nie można kopiować, sprzedawać ponownie, duplikować, bilety mogą być użyte tylko raz. Niewłaściwe użycie biletu może spowodować konfiskatę biletów.
 7. W przypadku zamówienia kilku biletów w jednym zamówieniu w dniu wizyty w parku należy skorzystać ze wszystkich zamówionych biletów, w innym przypadku niewykorzystane bilety przepadają. Jeśli chcą Państwo wykorzystać bilety w różnych dniach należy złożyć na nie oddzielne zamówienia. 
 8. Park Energylandia może nie być czynny codziennie. Przed zakupem i wyjazdem do parku należy koniecznie sprawdzić aktualne godziny otwarcia na oficjalnej stronie parku: http://energylandia.pl/ lub kontaktując się bezpośrednio z obiektem. Godziny i dni otwarcia parku mogą ulec zmianie, za co Parkmania.pl Sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności.
 9. Bilety są ważne od razu po ich otrzymaniu, z zastrzeżeniem punktu 14. niniejszych Warunków zakupu. 
 10. Bilety Dzieci do lat 3 obowiązują dla dzieci, które nie miały jeszcze 3. urodzin. Wiek ustala się na moment odwiedzin parku, nie na moment zakupu biletów. 
 11. Zakupu biletów można dokonać poprzez stronę internetową https://www.parkmania.pl/sklep.html
 12. Podane ceny dotyczą biletu dla jednej osoby.
 13. Ceny biletów podawane są w złotych polskich. Podana cena jest ceną brutto. Cena brutto zawiera wszystkie składniki, w tym podatek VAT.
 14. Bilety wysyłane są jako e-bilet (dokument PDF) emailem, do własnoręcznego wydruku w domu. Bilety wysyłamy po tym jak na nasze konto wpłynie za nie płatność. Bilety są wysyłane emailem w dni robocze, w godzinach pracy biura od 09.00 do 17.00, z wyłączeniem weekendów i dni ustawowo wolnych od pracy.
 15. Bilety upoważniają do bezpośredniego wejścia do parku, bez konieczności udawania się do kasy.
 16. Przy wejściu do parku należy mieć ze sobą dokument tożsamości ze zdjęciem / akt urodzenia w przypadku dziecka, jeśli nie ma dokumentu tożsamości.
 17. Wejście do parku uzależnione jest od liczby osób przebywających w parku w danym dniu.
 18. Ze względów bezpieczeństwa w niektórych atrakcjach w parku obowiązują ograniczenia co do wzrostu a także osób w szczególnej kondycji medycznej (kobiety ciężarne, osoby z problemami serca itp.). Informacje te znajdują się przy każdej atrakcji.
 19. Park zastrzega sobie prawo do zamknięcia, zmodyfikowania, opóźnienia lub odwołania bez wcześniejszego uprzedzenia pokazów, atrakcji, części parku, wydarzeń, sklepów i restauracji. Aby sprawdzić aktualne informacje na temat parku należy kontaktować się bezpośrednio z parkiem.


Informujemy, że Parkmania.pl Sp. z o.o. jest autoryzowanym przedstawicielem parku Energylandia w Zatorze.