Bilety do parków rozrywki

Warunki zakupu biletów do parków rozrywki

Europa-Park

Warunki zakupu biletów do parku Europa-Park:

Przeczytaj również Ogólny Regulamin Sprzedaży przed dokonaniem zakupu.

 1. Bilety nie są imienne i nie są na konkretną datę. 
 2. Bilety nie podlegają zwrotowi. 
 3. Nie istnieje możliwość zmiany biletu. 
 4. Bilety z usterkami, zmianami są nieważne.
 5. Biletów nie można kopiować, sprzedawać ponownie, duplikować, bilety mogą być użyte tylko raz. Niewłaściwe użycie biletu może spowodować konfiskatę biletów.
 6. Przed zakupem i wyjazdem do parku należy koniecznie sprawdzić aktualne godziny otwarcia na oficjalnej stronie parku: http://www.europapark.de lub kontaktując się bezpośrednio z obiektem. Godziny i dni otwarcia parku mogą ulec zmianie, za co Parkmania.pl Sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności. 
 7. Bilety są ważne od razu po ich otrzymaniu, z zastrzeżeniem punktu 14. niniejszych Warunków zakupu. 
 8. Zakupu biletów można dokonać poprzez stronę internetową https://www.parkmania.pl/sklep.html
 9. Podane ceny dotyczą biletu dla jednej osoby.
 10. Bilety ulgowe obowiązują dla osób w wieku 4-11 lat włącznie [czyli od dnia 4. urodzin]. Bilety normalne obowiązują od 12 roku życia [czyli od dnia 12. urodzin]. Wiek ustala się na moment odwiedzin parku, nie na moment zakupu biletów.
 11. Przy zakupie biletów obowiązuje kurs walut z dnia złożenia zamówienia.
 12. Podane ceny zawierają podatek VAT (0%) i wyrażone są w Złotych Polskich (PLN) po kursie sprzedaży walut obcych NBP z danego dnia z uwzględnieniem 2% prowizji od kosztów transakcji.
 13. Bilety wysyłane są w zależności od wybranej opcji w koszyku: jako e-bilet (PDF) emailem, do własnoręcznego wydruku w domu, lub za dodatkową opłatą, jako bilet drukowany listem priorytetowym Pocztą Polską (e-bilet i bilet drukowany wyglądają tak samo). 
 14. Bilety wysyłamy e-mailem w ciągu 1-5 dni roboczych od momentu jak na nasze konto wpłynie za nie płatność. Bilety są wysyłane e-mailem bądź pocztą w dni robocze, w godzinach 9.00-17.00.
 15. Przy wejściu do parku należy mieć ze sobą dokument tożsamości ze zdjęciem.
 16. Bilety można wykorzystać jedynie w okresie jaki podany jest na bilecie oraz w opisie biletu na stronie internetowej. Okres ważności biletów nie może zostać przedłużony.
 17. Wejście do parku uzależnione jest od liczby osób przebywających w parku w danym dniu.
 18. Dzieci wchodzą do parku tylko w towarzystwie osób dorosłych. Ze względów bezpieczeństwa w niektórych atrakcjach w parku obowiązują ograniczenia co do wzrostu a także osób w szczególnej kondycji medycznej (kobiety ciężarne, osoby z problemami serca itp.). Informacje te znajdują się przy każdej atrakcji.
 19. Park zastrzega sobie prawo do zamknięcia, zmodyfikowania, opóźnienia lub odwołania bez wcześniejszego uprzedzenia pokazów, atrakcji, części parku, wydarzeń, sklepów i restauracji. Aby sprawdzić aktualne informacje na temat parku należy kontaktować się bezpośrednio z parkiem.

Informujemy, że Parkmania.pl Sp. z o.o. w zakresie sprzedaży biletów do Europa-Park współpracuje z firmą Dagtickets.nl, która jest autoryzowanym przedstawicielem parku Europa-Park, w związku z tym bilety są w języku holenderskim oraz mają logo Dagtickets.nl. Są to pełnoprawne bilety do parku.