Bilety do parków rozrywki

Warunki zakupu biletów do parków rozrywki

Givskud ZOO Dania

Warunki zakupu voucherów do Givskud ZOO w Danii:

Przeczytaj również Ogólny Regulamin Sprzedaży przed dokonaniem zakupu.

 1. Voucher jest dokumentem upoważniającym do otrzymania biletu/ów wstępu do Givskud ZOO w Danii. Aby wejść do Givskud ZOO otrzymany voucher należy wymienić na bilet / y w kasie parku. Liczba biletów, jaka zostanie wydana odpowiada liczbie osób wymienionych na voucherze. 
 2. Vouchery są ważne od razu po zakupie, z zastrzeżeniem punktu 15. niniejszych Warunków zakupu.
 3. Givskud ZOO może nie być czynny codziennie. Przed zakupem i wyjazdem do parku należy koniecznie sprawdzić aktualne godziny otwarcia na oficjalnej stronie obiektu: http://www.givskudzoo.dk/ lub kontaktując się bezpośrednio z obiektem. Godziny i dni otwarcia Givskud ZOO mogą ulec zmianie, za co Parkmania.pl Sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności.
 4. Vouchery/bilety są imienne, przy zakupie należy podać imiona i nazwiska osób, które będą z nich korzystać. Należy dokładnie sprawdzić poprawność wprowadzonych danych, vouchery źle wystawione z winy Kupującego nie podlegają zwrotowi ani wymianie.
 5. Vouchery/bilety nie podlegają zwrotowi ani wymianie. Vouchery nie podlegają dodatkowym rabatom, nie mogą być łączone z żadnymi innymi promocjami.
 6. Nie istnieje możliwość przeniesienia voucheru/biletu na osobę trzecią ani zmiany voucheru/biletu. 
 7. Vouchery/bilety z usterkami, zmianami są nieważne.
 8. Voucherów/biletów nie można kopiować, sprzedawać ponownie, duplikować, vouchery/bilety mogą być użyte tylko raz. Niewłaściwe użycie voucheru/biletu może spowodować konfiskatę voucherów/biletów.
 9. W przypadku zamówienia kilku biletów na jednym voucherze w dniu wizyty w parku należy skorzystać ze wszystkich zamówionych biletów, w innym przypadku niewykorzystane bilety przepadają. Jeśli chcą Państwo wykorzystać bilety w różnych dniach należy złożyć na nie oddzielne zamówienia.
 10. Zakupu biletów do Givskud ZOO można dokonać poprzez stronę internetową https://www.parkmania.pl/sklep.html
 11. Podane ceny dotyczą biletu dla jednej osoby.
 12. Bilety Dziecko obowiązują dla osób w wieku 3-11 lat włącznie [czyli od dnia 3. urodzin do dnia poprzedzającego 12 urodziny]. Bilety Dorosły obowiązują od 12 roku życia włącznie [czyli od dnia 12. urodzin]. Wiek ustala się na moment odwiedzin parku, nie na moment zakupu biletów.
 13. Przy zakupie biletów obowiązuje kurs walut z dnia złożenia zamówienia.
 14. Podane ceny zawierają podatek VAT (0%) i wyrażone są w Złotych Polskich (PLN) po kursie sprzedaży walut obcych NBP z danego dnia z uwzględnieniem 2% prowizji od kosztów transakcji.
 15. Voucher wysyłany jest e-voucher (dokument PDF) emailem, do własnoręcznego wydruku. Voucher wysyłamy po tym jak na nasze konto wpłynie za niego płatność. Voucher jest wysyłany emailem w dni robocze, w godzinach pracy biura od 09.00 do 17.00, z wyłączeniem weekendów i dni ustawowo wolnych od pracy.
 16. Przy wejściu do Givskud ZOO należy mieć ze sobą dokument tożsamości ze zdjęciem.
 17. Vouchery/bilety można wykorzystać jedynie w okresie jaki podany jest na voucherze oraz w opisie biletu na stronie internetowej. Okres ważności voucherów/biletów nie może zostać przedłużony.
 18. Wejście do Givskud ZOO uzależnione jest od liczby osób przebywających w muzeum w danym dniu.
 19. Dzieci wchodzą do Givskud ZOO tylko w towarzystwie osób dorosłych. 
 20. Givskud ZOO zastrzega sobie prawo do zamknięcia, zmodyfikowania, opóźnienia lub odwołania bez wcześniejszego uprzedzenia pokazów, atrakcji, części wydarzeń, sklepów i restauracji. Aby sprawdzić aktualne informacje na temat muzeum należy kontaktować się bezpośrednio z obiektem.

Informujemy, że Parkmania.pl Sp. z o.o. jest autoryzowanym przedstawicielem Givskud ZOO w Danii.