Bilety do parków rozrywki

Warunki zakupu biletów do parków rozrywki

Inwałd Park

Warunki zakupu biletów do Inwałd Parku:

Przeczytaj również Ogólny Regulamin Sprzedaży przed dokonaniem zakupu.

 1. Bilety indywidualne nie są imienne i nie są na konkretną datę. 
 2. Bilety nie podlegają zwrotowi. Bilet nie podlega dodatkowym rabatom, nie może być łączony z żadnymi innymi promocjami, w tym z rabatem na kartę Funpass.
 3. Nie istnieje możliwość przeniesienia biletu na osobę trzecią ani zmiany biletu. 
 4. Bilety z usterkami, zmianami są nieważne.
 5. Biletów nie można kopiować, sprzedawać ponownie, duplikować, bilety mogą być użyte tylko raz. Niewłaściwe użycie biletu może spowodować konfiskatę biletów.
 6. W przypadku zamówienia kilku biletów w jednym zamówieniu w dniu wizyty w parku należy skorzystać ze wszystkich zamówionych biletów, w innym przypadku niewykorzystane bilety przepadają. Jeśli chcą Państwo wykorzystać bilety w różnych dniach należy złożyć na nie oddzielne zamówienia. 
 7. Inwałd Park może nie być czynny codziennie. Przed zakupem i wyjazdem do parku należy koniecznie sprawdzić aktualne godziny otwarcia na oficjalnej stronie parku: http://www.inwaldpark.pl/ lub kontaktując się bezpośrednio z obiektem. Godziny i dni otwarcia parku mogą ulec zmianie, za co Parkmania.pl Sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności.
 8. Bilety są ważne od razu po ich otrzymaniu, z zastrzeżeniem punktu 12. niniejszych Warunków zakupu. 
 9. Zakupu biletów można dokonać poprzez stronę internetową https://www.parkmania.pl/sklep.html
 10. Podane ceny dotyczą biletu dla jednej osoby.
 11. Ceny biletów podawane są w złotych polskich. Podana cena jest ceną brutto. Cena brutto zawiera wszystkie składniki, w tym podatek VAT.
 12. Bilety wysyłane są w zależności od wybranej opcji w koszyku: jako e-bilet (PDF) emailem, do własnoręcznego wydruku w domu, lub za dodatkową opłatą, jako bilet drukowany listem priorytetowym Pocztą Polską (e-bilet i bilet drukowany wyglądają tak samo). Bilety wysyłamy po tym jak na nasze konto wpłynie za nie płatność. Bilety są wysyłane emailem w dni robocze, w godzinach 9.00-17.00.
 13. Bilety upoważniają do bezpośredniego wejścia do parku, bez konieczności udawania się do kasy.
 14. Przy wejściu do parku należy mieć ze sobą dokument tożsamości ze zdjęciem / akt urodzenia w przypadku dziecka, jeśli nie ma dokumentu tożsamości.
 15. Bilety indywidualne nie są datowane. Bilety można wykorzystać jedynie w okresie jaki podany jest na bilecie oraz w opisie biletu na stronie internetowej. Okres ważności biletów nie może zostać przedłużony. Bilety grupowe nie są datowane, jednak należy zrobić rezerwację daty odwiedzin po zakupie - patrz punkt 2.
 16. Wejście do parku uzależnione jest od liczby osób przebywających w parku w danym dniu.
 17. Ze względów bezpieczeństwa w niektórych atrakcjach w parku obowiązują ograniczenia co do wzrostu a także osób w szczególnej kondycji medycznej (kobiety ciężarne, osoby z problemami serca itp.). Informacje te znajdują się przy każdej atrakcji.
 18. Park zastrzega sobie prawo do zamknięcia, zmodyfikowania, opóźnienia lub odwołania bez wcześniejszego uprzedzenia pokazów, atrakcji, części parku, wydarzeń, sklepów i restauracji. Aby sprawdzić aktualne informacje na temat parku należy kontaktować się bezpośrednio z parkiem.


Informujemy, że Parkmania.pl Sp. z o.o. jest autoryzowanym przedstawicielem Inwałd Parku.