Bilety do parków rozrywki

Warunki zakupu biletów do parków rozrywki

LEGO® House Billund

Warunki zakupu voucherów do LEGO® House w Danii:

Przeczytaj również Ogólny Regulamin Sprzedaży przed dokonaniem zakupu.

 1. Voucher jest dokumentem upoważniającym do otrzymania biletu/ów wstępu do LEGO® House w Danii. Aby wejść do LEGO® House otrzymany voucher należy wymienić na bilet / y w Informacji na bilety z kodem QR. Następnie należy zeskanować bilet w biletomacie aby otrzymać specjalną bransoletkę ze swoim imieniem. Liczba biletów, jaka zostanie wydana odpowiada liczbie osób wymienionych na voucherze. 
 2. Vouchery są ważne od razu po zakupie, z zastrzeżeniem punktu 15. niniejszych Warunków zakupu.
 3. LEGO® House może nie być czynny codziennie. Przed zakupem i wyjazdem do obiektu należy koniecznie sprawdzić aktualne godziny otwarcia na oficjalnej stronie obiektu: http://www.legohouse.com/ lub kontaktując się bezpośrednio z obiektem. Godziny i dni otwarcia LEGO® House mogą ulec zmianie, za co Parkmania.pl Sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności.
 4. Vouchery/bilety są imienne, przy zakupie należy podać imiona i nazwiska osób, które będą z nich korzystać. Należy dokładnie sprawdzić poprawność wprowadzonych danych, vouchery źle wystawione z winy Kupującego nie podlegają zwrotowi ani wymianie.
 5. Vouchery/bilety nie podlegają zwrotowi ani wymianie. Vouchery nie podlegają dodatkowym rabatom, nie mogą być łączone z żadnymi innymi promocjami.
 6. Nie istnieje możliwość przeniesienia voucheru/biletu na osobę trzecią ani zmiany voucheru/biletu. 
 7. Vouchery/bilety z usterkami, zmianami są nieważne.
 8. Voucherów/biletów nie można kopiować, sprzedawać ponownie, duplikować, vouchery/bilety mogą być użyte tylko raz. Niewłaściwe użycie voucheru/biletu może spowodować konfiskatę voucherów/biletów.
 9. W przypadku zamówienia kilku biletów na jednym voucherze w dniu wizyty w parku należy skorzystać ze wszystkich zamówionych biletów, w innym przypadku niewykorzystane bilety przepadają. Jeśli chcą Państwo wykorzystać bilety w różnych dniach należy złożyć na nie oddzielne zamówienia.
 10. Zakupu biletów do LEGO® House można dokonać poprzez stronę internetową https://www.parkmania.pl/sklep.html
 11. Podane ceny dotyczą biletu dla jednej osoby.
 12. Bilety obowiązują od lat 3 [osoba w wieku 3 lat to dziecko, które miało już 3 urodziny]. Wiek ustala się na moment odwiedzin parku, nie na moment zakupu biletów. Dzieci do lat 3 wchodzą za darmo.
 13. Przy zakupie biletów obowiązuje kurs walut z dnia złożenia zamówienia.
 14. Podane ceny zawierają podatek VAT (0%) i wyrażone są w Złotych Polskich (PLN) po kursie sprzedaży walut obcych NBP z danego dnia z uwzględnieniem 2% prowizji od kosztów transakcji.
 15. Voucher wysyłany jest w zależności od wybranej opcji w koszyku: jako e-bilet (PDF) emailem, do własnoręcznego wydruku w domu, lub za dodatkową opłatą, jako bilet drukowany listem priorytetowym Pocztą Polską (e-bilet i bilet drukowany wyglądają tak samo). Voucher wysyłamy po tym jak na nasze konto wpłynie za niego płatność. Voucher jest wysyłany emailem w dni robocze, w godzinach 9.00-17.00.
 16. Przy wejściu do LEGO® House należy mieć ze sobą dokument tożsamości ze zdjęciem.
 17. Vouchery/bilety można wykorzystać jedynie w okresie jaki podany jest na voucherze oraz w opisie biletu na stronie internetowej. Okres ważności voucherów/biletów nie może zostać przedłużony.
 18. Wejście do LEGO® House uzależnione jest od liczby osób przebywających w muzeum w danym dniu.
 19. Dzieci wchodzą do LEGO® House tylko w towarzystwie osób dorosłych. 
 20. LEGO® House zastrzega sobie prawo do zamknięcia, zmodyfikowania, opóźnienia lub odwołania bez wcześniejszego uprzedzenia pokazów, atrakcji, części wydarzeń, sklepów i restauracji. Aby sprawdzić aktualne informacje na temat muzeum należy kontaktować się bezpośrednio z obiektem.

Informujemy, że Parkmania.pl Sp. z o.o. jest autoryzowanym przedstawicielem LEGO® House w Danii.