Bilety do parków rozrywki

Warunki zakupu biletów do parków rozrywki

LEGOLAND® Billund

Warunki zakupu biletów do LEGOLAND® Billund w Danii:

Przeczytaj również Ogólny Regulamin Sprzedaży przed dokonaniem zakupu.

 1. Bilety są imienne, przy zakupie należy podać imiona i nazwiska osób, które będą z nich korzystać. Należy dokładnie sprawdzić poprawność wprowadzonych danych, bilety źle wystawione z winy Kupującego nie podlegają zwrotowi ani wymianie.
 2. Bilety nie podlegają zwrotowi. Bilet nie podlega dodatkowym rabatom, nie może być łączony z żadnymi innymi promocjami.
 3. Nie istnieje możliwość przeniesienia biletu na osobę trzecią ani zmiany biletu. 
 4. Bilety z usterkami, zmianami są nieważne.
 5. Biletów nie można kopiować, sprzedawać ponownie, duplikować, bilety mogą być użyte tylko raz. Niewłaściwe użycie biletu może spowodować konfiskatę biletów.
 6. W przypadku zamówienia kilku biletów w jednym zamówieniu w dniu wizyty w parku należy skorzystać ze wszystkich zamówionych biletów, w innym przypadku niewykorzystane bilety przepadają. Jeśli chcą Państwo wykorzystać bilety w różnych dniach należy złożyć na nie oddzielne zamówienia. 
 7. LEGOLAND® Billund może nie być czynny codziennie. Przed zakupem i wyjazdem do parku należy koniecznie sprawdzić aktualne godziny otwarcia na oficjalnej stronie parku: http://www.legoland.dk/ lub kontaktując się bezpośrednio z obiektem. Godziny i dni otwarcia parku mogą ulec zmianie, za co Parkmania.pl Sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności.
 8. Bilety są ważne od razu po ich otrzymaniu, z zastrzeżeniem punktu 13. niniejszych Warunków zakupu. 
 9. Bilety dla dzieci obowiązują dla osób w wieku 3-12 lat [dziecko w wieku 3 lat to dziecko, które miało już 3 urodziny, dziecko w wieku 12 lat to dziecko, które nie miało jeszcze 13 urodzin]. Cena biletów dla dzieci w wieku 13 i więcej lat jest taka sama jak cena biletów dla dorosłych. Wiek ustala się na moment odwiedzin parku, nie na moment zakupu biletów. Dzieci do lat 3 wchodzą za darmo.
 10. Zakupu biletów można dokonać poprzez stronę internetową https://www.parkmania.pl/sklep.html
 11. Podane ceny dotyczą biletu dla jednej osoby.
 12. Przy zakupie biletów obowiązuje kurs walut z dnia złożenia zamówienia.Podane ceny zawierają podatek VAT (0%) i wyrażone są w Złotych Polskich (PLN) po kursie sprzedaży walut obcych NBP z danego dnia z uwzględnieniem 2% prowizji od kosztów transakcji.
 13. Bilety wysyłane są jako e-bilet (PDF) emailem, do własnoręcznego wydruku w domu. Bilety wysyłamy po tym jak na nasze konto wpłynie za nie płatność. Bilety są wysyłane emailem w dni robocze, w godzinach pracy biura od 09.00 do 17.00, z wyłączeniem weekendów i dni ustawowo wolnych od pracy.
 14. Bilety upoważniają do bezpośredniego wejścia do parku, bez konieczności udawania się do kasy.
 15. Przy wejściu do parku należy mieć ze sobą dokument tożsamości ze zdjęciem.
 16. Bilety nie są datowane. Bilety można wykorzystać jedynie w okresie jaki podany jest na bilecie oraz w opisie biletu na stronie internetowej. Okres ważności biletów nie może zostać przedłużony.
 17. Wejście do parku uzależnione jest od liczby osób przebywających w parku w danym dniu.
 18. Ze względów bezpieczeństwa w niektórych atrakcjach w parku obowiązują ograniczenia co do wzrostu a także osób w szczególnej kondycji medycznej (kobiety ciężarne, osoby z problemami serca itp.). Informacje te znajdują się przy każdej atrakcji.
 19. Park zastrzega sobie prawo do zamknięcia, zmodyfikowania, opóźnienia lub odwołania bez wcześniejszego uprzedzenia pokazów, atrakcji, części parku, wydarzeń, sklepów i restauracji. Aby sprawdzić aktualne informacje na temat parku należy kontaktować się bezpośrednio z parkiem.


Informujemy, że Parkmania.pl Sp. z o.o. jest autoryzowanym przedstawicielem LEGOLAND® Billund w Danii.