Bilety do parków rozrywki

Warunki zakupu biletów do parków rozrywki

LEGOLAND® Deutschland

Warunki zakupu biletów do LEGOLAND® Deutschland:

Przeczytaj również Ogólny Regulamin Sprzedaży przed dokonaniem zakupu.

 1. Bilety nie są imienne, przy zakupie należy jednak podać jedynie imię i nazwisko osoby, która zamawia bilety. Wskazane imię i nazwisko pojawi się na bilecie. Należy dokładnie sprawdzić poprawność wprowadzonych danych, bilety źle wystawione z winy Kupującego nie podlegają zwrotowi ani wymianie.
 2. Bilety nie podlegają zwrotowi. Bilet nie podlega dodatkowym rabatom, nie może być łączony z żadnymi innymi promocjami a także ofertami Holiday Village Packages.
 3. Nie istnieje możliwość zmiany biletu. 
 4. Bilety z usterkami, zmianami są nieważne. 
 5. Biletów nie można kopiować, sprzedawać ponownie, duplikować, bilety mogą być użyte tylko raz. Niewłaściwe użycie biletu może spowodować konfiskatę biletów.
 6. LEGOLAND® Deutschland nie jest czynny codziennie. Przed zakupem i wyjazdem do parku należy koniecznie sprawdzić aktualne godziny otwarcia na oficjalnej stronie parku: http://www.legoland.de/ lub kontaktując się bezpośrednio z obiektem. Godziny i dni otwarcia parku mogą ulec zmianie, za co Parkmania.pl Sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności.
 7. Bilety są ważne od razu po ich otrzymaniu, z zastrzeżeniem punktu 12. niniejszych Warunków zakupu. 
 8. Bilety dla dzieci obowiązują dla osób w wieku 3-11 lat [dziecko w wieku 3 lat to dziecko, które miało już 3 urodziny, dziecko w wieku 11 lat to dziecko, które nie miało jeszcze 12 urodzin]. Cena biletów dla dzieci w wieku 12 i więcej lat jest taka sama jak cena biletów dla dorosłych. Wiek ustala się na moment odwiedzin parku, nie na moment zakupu biletów. Dzieci do lat 3 wchodzą za darmo.
 9. Zakupu biletów można dokonać poprzez stronę internetową https://www.parkmania.pl/sklep.html
 10. Podane ceny dotyczą biletu dla jednej osoby.
 11. Przy zakupie biletów obowiązuje kurs walut z dnia złożenia zamówienia.Podane ceny zawierają podatek VAT (0%) i wyrażone są w Złotych Polskich (PLN) po kursie sprzedaży walut obcych NBP z danego dnia z uwzględnieniem 2% prowizji od kosztów transakcji.
 12. Bilety wysyłane są w zależności od wybranej opcji w koszyku: jako e-bilet (PDF) emailem, do własnoręcznego wydruku w domu, lub za dodatkową opłatą, jako bilet drukowany listem priorytetowym Pocztą Polską (e-bilet i bilet drukowany wyglądają tak samo). Bilety wysyłamy po tym jak na nasze konto wpłynie za nie płatność. Bilety są wysyłane emailem w dni robocze, w godzinach 9.00-17.00.
 13. Bilety upoważniają do bezpośredniego wejścia do parku, bez konieczności udawania się do kasy.
 14. Przy wejściu do parku należy mieć ze sobą dokument tożsamości ze zdjęciem.
 15. Bilety nie są datowane. Bilety można wykorzystać jedynie w okresie jaki podany jest na bilecie oraz w opisie biletu na stronie internetowej. Okres ważności biletów nie może zostać przedłużony. 
 16. Aby wejść do parku bilet musi zostać zweryfikowany przy bramce wejściowej.
 17. Wejście do parku uzależnione jest od liczby osób przebywających w parku w danym dniu.
 18. Ze względów bezpieczeństwa w niektórych atrakcjach w parku obowiązują ograniczenia co do wzrostu a także osób w szczególnej kondycji medycznej (kobiety ciężarne, osoby z problemami serca itp.). Informacje te znajdują się przy każdej atrakcji.
 19. Park zastrzega sobie prawo do zamknięcia, zmodyfikowania, opóźnienia lub odwołania bez wcześniejszego uprzedzenia pokazów, atrakcji, części parku, wydarzeń, sklepów i restauracji. Aby sprawdzić aktualne informacje na temat parku należy kontaktować się bezpośrednio z parkiem.


Informujemy, że Parkmania.pl Sp. z o.o. jest autoryzowanym przedstawicielem LEGOLAND® Deutschland w Niemczech.