Bilety do parków rozrywki

Warunki zakupu biletów do parków rozrywki

Merlin's Magic Berlin

Warunki zakupu atrakcji Merlin's Magic Berlin:

Przeczytaj również Ogólny Regulamin Sprzedaży przed dokonaniem zakupu.

Poniższe warunki dotyczą zakupu voucherów na bilety wstępu do niżej wymienionych atrakcji:

 • AquaDom & SEA LIFE Berlin
 • LEGOLAND® Discovery Centre Berlin
 • Madame Tussauds Berlin
 • Berlin Dungeon 
 • Little BIG City Berlin
 • Vouchery typu Combo 
 1. Voucher na bilety wstępu do indywidualnych atrakcji jest dokumentem upoważniającym do otrzymania biletu/ów wstępu do atrakcji wskazanej na voucherze. Aby wejść do danej atrakcji voucher należy wymienić w kasie VIP na bilety wstępu. Liczba biletów, jaka zostanie wydana odpowiada liczbie osób wymienionych na voucherze. 
 2. W przypadku vouchera typu Combo (na wybraną liczbę atrakcji) aby skorzystać z vouchera należy wymienić go w kasie VIP w pierwszym wybranym obiekcie na odpowiednie bilety wstępu (otrzymamy liczbę biletów odpowiadającą zakupionemu voucherowi Combo). Voucher typu Combo nie upoważnia do wielokrotnego wejścia do jednej atrakcji. Liczba biletów, jaka zostanie wydana odpowiada liczbie osób wymienionych na voucherze.
 3. Vouchery są ważne od razu po zakupie, z zastrzeżeniem punktu 21. niniejszych Warunków zakupu. 
 4. Wymienione powyżej atrakcje mogą nie być czynne codziennie. Przed zakupem i wyjazdem do danego obiektu należy koniecznie sprawdzić aktualne godziny otwarcia na oficjalnej stronie obiektu lub kontaktując się bezpośrednio z obiektem. Godziny i dni otwarcia mogą ulec zmianie, za co Parkmania.pl Sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności. 
 5. Vouchery/bilety nie są imienne. 
 6. Vouchery/bilety nie podlegają zwrotowi ani wymianie. Vouchery nie podlegają dodatkowym rabatom, nie mogą być łączone z żadnymi innymi promocjami.
 7. Nie istnieje możliwość przeniesienia vouchera/biletu na osobę trzecią ani zmiany vouchera/biletu.
 8. Vouchery/bilety z usterkami, zmianami są nieważne.
 9. Voucherów/biletów nie można kopiować, sprzedawać ponownie, duplikować, bilety mogą być użyte tylko raz. Niewłaściwe użycie vouchera/biletu może spowodować konfiskatę voucherów/biletów. 
 10. W przypadku zamówienia kilku biletów na jednym voucherze w dniu wizyty należy skorzystać ze wszystkich zamówionych biletów, w innym przypadku niewykorzystane bilety przepadają. Jeśli chcą Państwo wykorzystać bilety w różnych dniach należy złożyć na nie oddzielne zamówienia.
 11. Zakupu voucherów do wymienionych wyżej atrakcji (w tym voucherów typu Combo) można dokonać poprzez stronę internetową https://www.parkmania.pl/sklep.html
 12. Podane ceny dotyczą biletu dla jednej osoby.
 13. Wiek ustala się na moment odwiedzin obiektu, nie na moment zakupu biletów wstępu. 
 14. Bilety do AquaDom & SEA LIFE Berlin obowiązują od lat 3 [osoba w wieku 3 lat to dziecko, które miało już 3 urodziny]. Dzieci do lat 3 wchodzą za darmo. Dzieci poniżej 15 roku życia mogą wejść tylko w towarzystwie osoby dorosłej (18+). 
 15. Bilety do LEGOLAND® Discovery Centre Berlin obowiązują od lat 3 [osoba w wieku 3 lat to dziecko, które miało już 3 urodziny]. Dzieci do lat 3 wchodzą za darmo. Dorosłym musi towarzyszyć dziecko (w wieku 17 lat i mniej) a dzieciom musi towarzyszyć co najmniej jedna osoba dorosła.
 16. Bilety do Madame Tussauds Berlin obowiązują od lat 3 [osoba w wieku 3 lat to dziecko, które miało już 3 urodziny]. Dzieci do lat 3 wchodzą za darmo. Dzieci poniżej 15 roku życia mogą wejść tylko w towarzystwie osoby dorosłej (18+). 
 17. Atrakcja Berlin Dungeon nie jest rekomendowana dla osób bojaźliwych, które łatwo wystraszyć oraz małych dzieci. Dzieci w wieku 8 lat i poniżej nie zostaną wpuszczone do Berlin Dungeon, wejście do Berlin Dungeon rekomendowane jest dla dzieci w wieku 10+. Decyzja o wejściu do atrakcji leży w rękach rodzica. Dzieci poniżej 16 roku życia mogą wejść tylko w towarzystwie osoby dorosłej (18+). 
 18. Bilety do Little BIG City Berlin obowiązują od lat 3 [osoba w wieku 3 lat to dziecko, które miało już 3 urodziny]. Dzieci do lat 3 wchodzą za darmo. Dzieci poniżej 15 roku życia mogą wejść tylko w towarzystwie osoby dorosłej (18+).
 19. Przy zakupie biletów obowiązuje kurs walut z dnia złożenia zamówienia.
 20. Podane ceny zawierają podatek VAT (0%) i wyrażone są w Złotych Polskich (PLN) po kursie sprzedaży walut obcych NBP z danego dnia z uwzględnieniem 2% prowizji od kosztów transakcji.
 21. Voucher wysyłany jest jako e-voucher (dokument PDF) emailem, do własnoręcznego wydruku w domu. Voucher wysyłamy po tym jak na nasze konto wpłynie za niego płatność. Voucher jest wysyłany emailem w dni robocze, w godzinach pracy biura od 09.00 do 17.00, z wyłączeniem weekendów i dni ustawowo wolnych od pracy.
 22. Wejście do obiektów wymienionych powyżej uzależnione jest od liczby osób przebywających w nich w danym dniu.
 23. Ze względów bezpieczeństwa w niektórych atrakcjach obowiązują ograniczenia co do wzrostu a także osób w szczególnej kondycji medycznej (kobiety ciężarne, osoby z problemami serca itp.). Informacje te znajdują się na stronie każdego obiektu.
 24. Każdy z obiektów wymienionych powyżej zastrzega sobie prawo do zamknięcia, zmodyfikowania, opóźnienia lub odwołania bez wcześniejszego uprzedzenia pokazów, atrakcji, części obiektu, wydarzeń, sklepów i restauracji. Aby sprawdzić aktualne informacje na temat poszczególnych obiektów należy kontaktować się bezpośrednio z nimi.

Przed zakupem biletów na stronie Parkmania.pl należy zapoznać się dodatkowo z poniższymi, ofjcjalnymi warunkami zakupu biletów do wymienionych obiektów:

Informujemy, że Parkmania.pl Sp. z o.o. jest autoryzowanym przedstawicielem Merlin Entertainments Group.