Bilety do parków rozrywki

Warunki zakupu biletów do parków rozrywki

Mirabilandia

Warunki zakupu biletów do parku Mirabilandia:

Przeczytaj również Ogólny Regulamin Sprzedaży przed dokonaniem zakupu.

 1. Bilety nie są imienne i nie są na konkretną datę.
 2. Bilety nie podlegają zwrotowi. 
 3. Nie istnieje możliwość zmiany biletu. 
 4. Bilety z usterkami, zmianami są nieważne.
 5. Biletów nie można kopiować, sprzedawać ponownie, duplikować, bilety mogą być użyte tylko raz. Niewłaściwe użycie biletu może spowodować konfiskatę biletów.
 6. Park Mirabilandia nie jest czynny codziennie. Przed zakupem i wyjazdem do parku należy koniecznie sprawdzić aktualne godziny otwarcia na oficjalnej stronie parku: http://www.mirabilandia.it/en lub kontaktując się bezpośrednio z obiektem. Godziny i dni otwarcia parku mogą ulec zmianie, za co Parkmania.pl Sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności.
 7. Bilety są ważne są ważne od następnego dnia kalendarzowego (liczone od dnia otrzymania e-maila z biletem), z zastrzeżeniem punktu 14. niniejszych Warunków zakupu. 
 8. Bilety dla dzieci obowiązują dla osób od 100 cm do 140 cm wzrostu Wzrost ustala się na moment odwiedzin parku, nie na moment zakupu biletów. Dzieci poniżej 1 metra wzrostu wchodzą za darmo.
 9. Zakupu biletów można dokonać poprzez stronę internetową https://www.parkmania.pl/sklep.html
 10. Podane ceny dotyczą biletu dla jednej osoby, chyba że w opisie biletu jest napisane inaczej.
 11. Przy zakupie biletów obowiązuje kurs walut z dnia złożenia zamówienia.
 12. Podane ceny zawierają podatek VAT (0%) i wyrażone są w Złotych Polskich (PLN) po kursie sprzedaży walut obcych NBP z danego dnia z uwzględnieniem 2% prowizji od kosztów transakcji.
 13. Bilety wysyłane są w zależności od wybranej opcji w koszyku: jako e-bilet (PDF) emailem, do własnoręcznego wydruku w domu, lub za dodatkową opłatą, jako bilet drukowany listem priorytetowym Pocztą Polską (e-bilet i bilet drukowany wyglądają tak samo). 
 14. Bilety wysyłamy e-mailem maksymalnie w ciągu 24 godzin (dni robocze) od momentu jak na nasze konto wpłynie za nie płatność. Bilety są wysyłane e-mailem bądź pocztą w dni robocze, w godzinach 9.00-17.00.
 15. Bilety upoważniają do bezpośredniego wejścia do parku, bez konieczności udawania się do kasy.
 16. Bilety nie są datowane. Bilety można wykorzystać jedynie w okresie jaki podany jest na bilecie oraz w opisie biletu na stronie internetowej. Okres ważności biletów nie może zostać przedłużony.
 17. Wejście do parku uzależnione jest od liczby osób przebywających w parku w danym dniu.
 18. Dzieci wchodzą do parku tylko w towarzystwie osób dorosłych. Ze względów bezpieczeństwa w niektórych atrakcjach w parku obowiązują ograniczenia co do wzrostu a także osób w szczególnej kondycji medycznej (kobiety ciężarne, osoby z problemami serca itp.). Informacje te znajdują się przy każdej atrakcji.
 19. Park zastrzega sobie prawo do zamknięcia, zmodyfikowania, opóźnienia lub odwołania bez wcześniejszego uprzedzenia pokazów, atrakcji, części parku, wydarzeń, sklepów i restauracji. Aby sprawdzić aktualne informacje na temat parku należy kontaktować się bezpośrednio z parkiem.

  Warunki wykorzystania biletu do Mirabilandii przez dwa następujące po sobie dni:
  Pierwszego dnia wizyty w parku, koniecznie przed wyjściem z parku, należy udać się do jednego z automatów z napisem “2nd Day Free”, zlokalizowanego na terenie parku. Należy postępować zgodnie z procedurą wyświetlaną w automacie aby skorzystać z możliwości wejścia kolejnego dnia do parku.

  Drugiego dnia wizyty w parku Mirabilandia należy udać się do wejścia z napisem “2nd Day Free” i zeskanować bilet / pokazać bilet pracownikowi. Darmowe wejście drugiego dnia jest możliwe tylko w dniu następującym po dniu pierwszym.


  Informujemy, że Parkmania.pl Sp. z o.o. jest autoryzowanym przedstawicielem parku Mirabilandia.