Bilety do parków rozrywki

Warunki zakupu biletów do parków rozrywki

Park Astérix

Warunki zakupu voucherów do Parc Asterix:

Przeczytaj również Ogólny Regulamin Sprzedaży przed dokonaniem zakupu.

 1. Voucher jest dokumentem upoważniającym do otrzymania biletu/ów wstępu do Parc Asterix. Aby wejść do parku otrzymany voucher należy wymienić na bilet/y w okienku dotyczącym voucherów, znajdującym się po prawej stronie od Maison de l'Oise (wejścia do Parc Asterix). Liczba biletów, jaka zostanie wydana odpowiada liczbie osób wymienionych na voucherze. 
 2. Vouchery są ważne po 24 godzinach od zakupu, z zastrzeżeniem punktu 15. niniejszych Warunków zakupu.
 3. Park Asterix nie jest czynny codziennie. Przed zakupem i wyjazdem do parku należy koniecznie sprawdzić aktualne godziny otwarcia na oficjalnej stronie parku: http://www.parcasterix.fr lub kontaktując się bezpośrednio z obiektem. Godziny i dni otwarcia parku mogą ulec zmianie, za co Parkmania.pl Sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności.
 4. Vouchery/bilety są imienne, przy zakupie należy podać imiona i nazwiska osób, które będą z nich korzystać oraz daty urodzenia tych osób. Należy dokładnie sprawdzić poprawność wprowadzonych danych, vouchery źle wystawione z winy Kupującego nie podlegają zwrotowi ani wymianie.
 5. Vouchery/bilety nie podlegają zwrotowi. 
 6. Nie istnieje możliwość przeniesienia voucheru/biletu na osobę trzecią ani zmiany voucheru/biletu. 
 7. Vouchery/bilety z usterkami, zmianami są nieważne.
 8. Voucherów/biletów nie można kopiować, sprzedawać ponownie, duplikować, vouchery/bilety mogą być użyte tylko raz. Niewłaściwe użycie voucheru/biletu może spowodować konfiskatę voucherów/biletów.
 9. W przypadku zamówienia kilku biletów na jednym voucherze w dniu wizyty w parku należy skorzystać ze wszystkich zamówionych biletów, w innym przypadku niewykorzystane bilety przepadają. Jeśli chcą Państwo wykorzystać bilety w różnych dniach należy złożyć na nie oddzielne zamówienia.
 10. Zakupu biletów można dokonać poprzez stronę internetową https://www.parkmania.pl/sklep.html
 11. Podane ceny dotyczą biletu dla jednej osoby.
 12. Bilety ulgowe obowiązują dla osób w wieku 3-11 lat [czyli od dnia 3. urodzin]. Bilety normalne obowiązują od 12 roku życia [czyli od dnia 12. urodzin]. Wybierając bilet, wiek powinieneś ustalić na dzień wizyty w parku, a nie na dzień zakupu biletów.
 13. Przy zakupie biletów obowiązuje kurs walut z dnia złożenia zamówienia.
 14. Podane ceny zawierają podatek VAT (0%) i wyrażone są w Złotych Polskich (PLN) po kursie sprzedaży walut obcych NBP z danego dnia z uwzględnieniem 2% prowizji od kosztów transakcji.
 15. Voucher wysyłany jest w zależności od wybranej opcji w koszyku: jako e-bilet (PDF) emailem, do własnoręcznego wydruku w domu, lub za dodatkową opłatą, jako bilet drukowany listem priorytetowym Pocztą Polską (e-bilet i bilet drukowany wyglądają tak samo). Voucher wysyłamy po tym jak na nasze konto wpłynie za niego płatność. Voucher jest wysyłany emailem w dni robocze, w godzinach 9.00-17.00.
 16. Przy wejściu do parku należy mieć ze sobą dokument tożsamości ze zdjęciem.
 17. Vouchery/bilety można wykorzystać jedynie w okresie jaki podany jest na voucherze oraz w opisie biletu na stronie internetowej. Okres ważności voucherów/biletów nie może zostać przedłużony.
 18. Wejście do parku uzależnione jest od liczby osób przebywających w parku w danym dniu.
 19. Dzieci wchodzą do parku tylko w towarzystwie osób dorosłych. Ze względów bezpieczeństwa w niektórych atrakcjach w parku obowiązują ograniczenia co do wzrostu a także osób w szczególnej kondycji medycznej (kobiety ciężarne, osoby z problemami serca itp.). Informacje te znajdują się przy każdej atrakcji.
 20. Park zastrzega sobie prawo do zamknięcia, zmodyfikowania, opóźnienia lub odwołania bez wcześniejszego uprzedzenia pokazów, atrakcji, części parku, wydarzeń, sklepów i restauracji. Aby sprawdzić aktualne informacje na temat parku należy kontaktować się bezpośrednio z parkiem.

Informujemy, że Parkmania.pl Sp. z o.o. jest autoryzowanym przedstawicielem Parc Asterix.