Bilety do parków rozrywki

Warunki zakupu biletów do parków rozrywki

Phantasialand

Warunki zakupu biletów do parku Phantasialand:

Przeczytaj również Ogólny Regulamin Sprzedaży przed dokonaniem zakupu.

 1. Bilety nie są imienne i nie są na konkretną datę. 
 2. Bilety nie podlegają zwrotowi. 
 3. Nie istnieje możliwość zmiany biletu. 
 4. Bilety z usterkami, zmianami są nieważne.
 5. Biletów nie można kopiować, sprzedawać ponownie, duplikować, bilety mogą być użyte tylko raz. Niewłaściwe użycie biletu może spowodować konfiskatę biletów.
 6. Przed zakupem i wyjazdem należy koniecznie sprawdzić aktualne godziny otwarcia na oficjalnej stronie obiektu: http://www.phantasialand.de/en/ lub kontaktując się bezpośrednio z obiektem. Godziny i dni otwarcia obiektu mogą ulec zmianie, za co Parkmania.pl Sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności. 
 7. Bilety są ważne od razu po ich otrzymaniu, z zastrzeżeniem punktu 14. niniejszych Warunków zakupu. 
 8. Zakupu biletów można dokonać poprzez stronę internetową https://www.parkmania.pl/sklep.html
 9. Podane ceny dotyczą biletu dla jednej osoby (chyba że podano inaczej).
 10. Wiek ustala się na moment odwiedzin parku, nie na moment zakupu biletów.
 11. Przy zakupie biletów obowiązuje kurs walut z dnia złożenia zamówienia.
 12. Podane ceny zawierają podatek VAT (0%) i wyrażone są w Złotych Polskich (PLN) po kursie sprzedaży walut obcych NBP z danego dnia z uwzględnieniem 2% prowizji od kosztów transakcji.
 13. Bilety wysyłane są w zależności od wybranej opcji w koszyku: jako e-bilet (PDF) emailem, do własnoręcznego wydruku w domu, lub za dodatkową opłatą, jako bilet drukowany listem priorytetowym Pocztą Polską (e-bilet i bilet drukowany wyglądają tak samo). 
 14. Bilety wysyłamy e-mailem maksymalnie w ciągu 24 godzin (dni robocze) od momentu jak na nasze konto wpłynie za nie płatność. Bilety są wysyłane e-mailem bądź pocztą w dni robocze, w godzinach 9.00-17.00.
 15. Bilety można wykorzystać jedynie w okresie jaki podany jest na bilecie oraz w opisie biletu na stronie internetowej. Okres ważności biletów nie może zostać przedłużony.
 16. Wejście do obiektu uzależnione jest od liczby osób przebywających w parku w danym dniu.
 17. Dzieci wchodzą do obiektu tylko w towarzystwie osób dorosłych. Ze względów bezpieczeństwa w niektórych atrakcjach obowiązują ograniczenia co do wzrostu a także osób w szczególnej kondycji medycznej (kobiety ciężarne, osoby z problemami serca itp.). Informacje te znajdują się przy każdej atrakcji.
 18. Obiekt zastrzega sobie prawo do zamknięcia, zmodyfikowania, opóźnienia lub odwołania bez wcześniejszego uprzedzenia pokazów, atrakcji, części obiektu, wydarzeń, sklepów i restauracji. Aby sprawdzić aktualne informacje na temat obiektu należy kontaktować się bezpośrednio z parkiem.

Informujemy, że Parkmania.pl Sp. z o.o. w zakresie sprzedaży biletów do Phantasialand współpracuje z firmą Dagtickets.nl, która jest autoryzowanym przedstawicielem Phantasialand. w związku z tym bilety są w języku holenderskim oraz mają logo Dagtickets.nl. Są to pełnoprawne bilety do Phantasialand.