Parkmania.pl

Dołącz do nas

Poszukujemy redaktora do portalu Parkmania.pl

Lubisz pisać? Interesujesz się parkami rozrywki? Chcesz rozwijać swoje zainteresowania?

Parkmania.pl to prężnie rozwijający się portal internetowy. To pierwszy w Polsce portal o parkach rozrywki, tworzony przez osoby z pasją. Jeśli i Twoją pasją jest adrenalina i zawrotna prędkość, wiesz co to inwersja i korkociąg, dołącz koniecznie do nas!

Nie musisz być z Warszawy aby aplikować na to stanowisko. Jeśli masz dostęp do internetu i lubisz pracować, ale niekoniecznie zależy Ci na siedzeniu w biurze i ustalonych na sztywno godzinach pracy, to zapoznaj się z naszą ofertą pracy.

Zakres obowiązków:

  • pisanie i redagowanie krótkich artykułów dotyczących polskich i zagranicznych parków rozrywki
  • monitorowanie publikacji o tematyce parków rozrywki w mediach polskich i zagranicznych
  • wyszukiwanie interesujących tematów na potrzeby portalu

Oczekiwania:

  • zainteresowanie branżą parków rozrywki
  • kreatywność, pomysłowość i zarazem duża dokładność
  • doświadczenie w pracy w charakterze redaktora/dziennikarza
  • zdolności komunikacyjne i lekkie pióro
  • umiejętność posługiwania się poprawną polszczyzną
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • znajomość komputera

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie
  • komfortowe warunki pracy - praca w domu w dogodnych godzinach
  • możliwość doskonalenia umiejętności i pogłębiania wiedzy branżowej

Jeśli interesuje Cię powyższa oferta, prześlij CV i list motywacyjny na adres kontakt@parkmania.pl

Dziękujemy z góry za zainteresowanie naszą ofertą pracy. Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami. Nadsyłanych dokumentów nie zwracamy.

Prosimy o dopisanie w nadsyłanych dokumentach klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

Darmowy e-book: jak oszczędzić czas i pieniądze wybierając się do parku rozrywki!Pobierz teraz >

Poradnik Jak oszczędzić czas i pieniądze wybierając się do parku rozrywki

Nowość! Jedyny polski poradnik o parkach!
Jak oszczędzić czas i pieniądze wybierając się do parku rozrywki

Pobierz teraz za darmo »