Przewodnik po parkach rozrywki

Miasteczko Twinpigs

Miasteczko Westernowe Twinpigs to nie tylko kowbojskie miasteczko, ale przede wszystkim park rozrywki. Dzięki licznym atrakcjom rozrywkowo-naukowym, każdy będzie mógł przenieść się w świat Dzikiego Zachodu i westernowych przygód, wypełniony rozrywką na miarę XXI wieku.

Pojedynki rewolwerowców, napady na bank, Desperados, Kula Parowa i Karuzela Trapera to tylko nieliczne atrakcje, jakie są dostępne dla odwiedzających. Możemy przejechać się nawet na Family Coasterze przeznaczonym dla całej rodziny! 

Miasteczko Twinpigs oferuje swoim gościom, szeroki wybór dań i przysmaków rodem z Dzikiego Zachodu. Polecana jest Restauracja Panna Maria Teksas, której specjalnością jest amerykański stek wołowy, Spindletop w którym można zjeść prawdziwie kowbojskie i indiańskie jadło oraz szeroki wybór mexykańskich, amerykańskich i tradycyjnych polskich potraw, które można kupić na wagę w Mexicanie.

Na terenie Parku znajduje się również Hotel***, który oferuje gościom noclegi w atmosferze Dzikiego zachodu. Dysponuje on 41 komfortowymi pokojami, w których można zakwaterować 108 osób. Łącznie w obiekcie jest 26 pokoi dwuosobowych, 11 pokoi trzyosobowych, 3 jednoosobowe oraz apartament. Pokoje są utrzymane w stylach: indiańskim, kowbojskim oraz mexykańskim.

Kontakt / Więcej informacji

 Miasteczko Twinpigs
Kategoria
Miasteczka westernowe
Lokalizacja
Żory, Śląskie
Data otwarcia
czerwiec 2012
Rozmiar
4,6 ha

Jedziesz do: Miasteczko Twinpigs?

pokaż wszystkie

Atrakcje w Miasteczko Twinpigs

pokaż wszystkie

Aktualności o Miasteczko Twinpigs

Parki w pobliżu

Już jest! Twój darmowy e-book: Polskie Parki Rozrywki Edycja 2015!Pobierz teraz >

Pobierz twoje darmowe e-booki !

Zarejestruj się i pobierz teraz »