Przewodnik po parkach rozrywki

Bałtycki Park Dinozaurów

Bałtycki Park Dinozaurów to ścieżka edukacyjna, z ktorej można dowiedzieć się kiedy występowały dinozaury, czym się żywiły i dlaczego wyginęły. Największą atrakcję stanowią rozmieszczone wzdłuż trasy rekonstrukcje dinozaurów naturalnej wielkości, które uzmysłowią nam różnorodność i niesamowitość świata prehistorycznych gadów.

W obrębie Bałtyckiego Parku Dinozaurów rozpoczął działalność Park Safari Wrzosowo.

Safari Wrzosowo zamieszkują lamy, strusie, alpaki, daniele, kuce szetlandzkie, świnki wietnamskie, kozy i owce, w tym owce kameruńskie, a także wiewiórki oraz ptactwo ozdobne - w szczególności pawie i bażanty złociste. W zagrodach i wolierach zobaczyć można wiele innych gatunków zwierząt, zarówno domowych jak i dzikich, dużych i małych. Na terenie Parku znajdują się rzadkie gatunki, jak choćby pochodzący z Australii biały kangur Walabia Bennetta.

Kontakt / Więcej informacji

Bałtycki Park Dinozaurów
Kategoria
Parki dinozaurów
Lokalizacja
Kamień Pomorski, Zachodniopomorskie
Data otwarcia
maj 2012

Jedziesz do: Bałtycki Park Dinozaurów?

pokaż wszystkie

Atrakcje w Bałtycki Park Dinozaurów

Parki w pobliżu

Przychodzące wyszukiwane hasła

bałtycki park dinozaurów kamień pomorski, baltycki park dinozaurów, baltycki park dinozaurow kamien pomorski wrzosowe, park dinozaurów w zachodniopomorskim, park dinozaurów w kamieniu pomorskim, park dinozaurow zach pomorskie, nadmorski park dinozaurów, kamień pomorski muzeum dinozaurów, kamień pomorski dinozaury, dla dzieci park kamien pomorski

Już jest! Twój darmowy e-book: Polskie Parki Rozrywki Edycja 2016!Pobierz teraz >

E-book Disneyland Paryż

Pobierz twoje darmowe e-booki !

Pobierz teraz »