Przewodnik po parkach rozrywki

Bałtycki Park Dinozaurów

Bałtycki Park Dinozaurów to ścieżka edukacyjna, z ktorej można dowiedzieć się kiedy występowały dinozaury, czym się żywiły i dlaczego wyginęły. Największą atrakcję stanowią rozmieszczone wzdłuż trasy rekonstrukcje dinozaurów naturalnej wielkości, które uzmysłowią nam różnorodność i niesamowitość świata prehistorycznych gadów.

W obrębie Bałtyckiego Parku Dinozaurów rozpoczął działalność Park Safari Wrzosowo.

Safari Wrzosowo zamieszkują lamy, strusie, alpaki, daniele, kuce szetlandzkie, świnki wietnamskie, kozy i owce, w tym owce kameruńskie, a także wiewiórki oraz ptactwo ozdobne - w szczególności pawie i bażanty złociste. W zagrodach i wolierach zobaczyć można wiele innych gatunków zwierząt, zarówno domowych jak i dzikich, dużych i małych. Na terenie Parku znajdują się rzadkie gatunki, jak choćby pochodzący z Australii biały kangur Walabia Bennetta.

Kontakt / Więcej informacji

Bałtycki Park Dinozaurów
Kategoria
Parki dinozaurów
Lokalizacja
Kamień Pomorski, Zachodniopomorskie
Data otwarcia
maj 2012

Jedziesz do: Bałtycki Park Dinozaurów?

pokaż wszystkie

Atrakcje w Bałtycki Park Dinozaurów

Parki w pobliżu

Przychodzące wyszukiwane hasła

bałtycki park dinozaurów kamień pomorski, baltycki park dinozaurów, baltycki park dinozaurow kamien pomorski wrzosowe, park dinozaurów w zachodniopomorskim, park dinozaurów w kamieniu pomorskim, park dinozaurow zach pomorskie, nadmorski park dinozaurów, kamień pomorski muzeum dinozaurów, kamień pomorski dinozaury, dla dzieci park kamien pomorski

Darmowy e-book: jak oszczędzić czas i pieniądze wybierając się do parku rozrywki!Pobierz teraz >

Poradnik Jak oszczędzić czas i pieniądze wybierając się do parku rozrywki

Nowość! Jedyny polski poradnik o parkach!
Jak oszczędzić czas i pieniądze wybierając się do parku rozrywki

Pobierz teraz za darmo »