Przewodnik po parkach rozrywki

Bałtycki Park Dinozaurów

Bałtycki Park Dinozaurów to ścieżka edukacyjna, z ktorej można dowiedzieć się kiedy występowały dinozaury, czym się żywiły i dlaczego wyginęły. Największą atrakcję stanowią rozmieszczone wzdłuż trasy rekonstrukcje dinozaurów naturalnej wielkości, które uzmysłowią nam różnorodność i niesamowitość świata prehistorycznych gadów.

W obrębie Bałtyckiego Parku Dinozaurów rozpoczął działalność Park Safari Wrzosowo.

Safari Wrzosowo zamieszkują lamy, strusie, alpaki, daniele, kuce szetlandzkie, świnki wietnamskie, kozy i owce, w tym owce kameruńskie, a także wiewiórki oraz ptactwo ozdobne - w szczególności pawie i bażanty złociste. W zagrodach i wolierach zobaczyć można wiele innych gatunków zwierząt, zarówno domowych jak i dzikich, dużych i małych. Na terenie Parku znajdują się rzadkie gatunki, jak choćby pochodzący z Australii biały kangur Walabia Bennetta.

Kontakt / Więcej informacji

Bałtycki Park Dinozaurów
Kategoria
Parki dinozaurów
Lokalizacja
Kamień Pomorski, Zachodniopomorskie
Data otwarcia
maj 2012

Jedziesz do: Bałtycki Park Dinozaurów?

pokaż wszystkie

Atrakcje w Bałtycki Park Dinozaurów

Parki w pobliżu

Przychodzące wyszukiwane hasła

park dinozaurów zachodniopomorskie, bałtycki park dinozaurów, park dinozaurów kamień pomorski, park dinozaurów wrzosowo, park dinozaurów we wrzosowie, wrzosowo kamień pomorski, dinopark kamień pomorski, dinozaury zachodniopomorskie, dla dzieci park kamien pomorski, kamień pomorski dinozaury

Darmowy e-book: jak oszczędzić czas i pieniądze wybierając się do parku rozrywki!Pobierz teraz >