Przewodnik po parkach rozrywki

Divertical, czyli nowy wodny rollercoaster w Mirabilandii

Tagi: Park Rozrywki, Mirabilandia, Divertical, Włochy

Divertical, czyli nowy wodny rollercoaster w Mirabilandii

Przez ostatnie trzy lata Mirabilandia bardzo szybko się rozwija. W tym drugim co do wielkości włoskim parku rozrywki od 2009 roku otwarto dwa nowe rollercoastery oraz kilka mniejszych atrakcji, a już tej wiosny do iSpeed'a i Max Adventures Master Thai dołączy nowy Water Coaster- Divertical. 

Na razie nie ma o nim zbyt wielu konkretnych informacji. Prawdopodobnie będzie mieć 60 metrów wysokości, co da mu 5. miejsce ex aequo z Colossosem, z Heide-Parku na liście najwyższych rollercoasterów w Europie. Maksymalna prędkość jaką osiągnie to 110 km / h. Cała przejażdżka potrwa 160 sekund. Jego budowę prowadzi firma Intamin AG.
Tekst autorstwa czytelnika naszego portalu: Brana.
Dziękujemy!   
Dołożyliśmy wszelkich starań aby powyższe informacje były zgodne ze stanem faktycznym. Mimo to powyższe informacje i prezentowane dane mogą ulec zmianie, mogą być nieaktualne bądź niekompletne. Nie odpowiadamy za jakiekolwiek skutki wynikające z wykorzystania zawartych tu informacji. Przed wizytą w jakimkolwiek parku rozrywki należy sprawdzić aktualne informacje na oficjalnej stronie internetowej danego parku bądź skontaktować się z nim bezpośrednio.