Przewodnik po parkach rozrywki

[AKTUALIZACJA] Park linowy Bluszcz rusza z konkursem dla swoich gości

Tagi: Funpass, Park Linowy, Parkmania.pl, świnoujście, Bluszcz

[AKTUALIZACJA] Park linowy Bluszcz rusza z konkursem dla swoich gości

Jak mówią właściciele parku linowego Bluszcz 'na łażenie po drzewach nigdy nie jest za późno'. Nie dość, że można wrócić wspomnieniami do czasów młodości to dodatkowo można sprawdzić swoje umiejętności i pogimnastykować się na łonie przyrody. Kto tego nie lubi?

Park linowy to świetny sposób na spędzenie wolnego czasu z całą rodziną. Zabawa w parku polega na przebyciu wyznaczonej trasy, rozpiętej pomiędzy drzewami. W większości parków linowych do dyspozycji jest szereg przeszkód, które uatrakcyjniają zabawę. Znajdują się tam: mosty birmańskie, kładki, zjazdy tyrolskie, przejścia po wiszących kłodach, belkach itp.

Park linowy Bluszcz to jeden z takich obiektów, zlokalizowany w Świnoujściu. To ponad 800 metrów do przejścia w powietrzu. Najdłuższy przejazd tyrolka ma ponad 70 metrów, a najwyższy podest jest na wysokosci 4. piętra. W sumie trasy składają się z ponad 70 przeszkód.Powstały w 2011 park, w tym roku wzbogacił się o dodatkową trasę Żółtą i rozbudował trasy Granatową oraz Zieloną. Nowością są także skok na siatkę, toczenie beczki i monocykl. Od tego roku w parku obowiązuje też karta rabatowa Funpass.

Konkurs na zdjęcie z wizyty w parku
Wraz ze startem sezonu park ogłasza konkurs na najciekawsze zdjęcie z wizyty w parku. Konkurs będzie trwał od 28.04.2012 do 31.08.2012. Wszyscy, którzy chcą pochwalić się osiągnięciami w pokonywaniu przeszkód mogą wysłać swoje konkursowe zdjęcia na adres: park@parklinowybluszcz.pl Zdjęcia będą na bieżąco umieszczane na stronie internetowej parku.

Nagrodami są trzy bezpłatne wejściówki na wizyty w parku w 2013 roku.
Parkmania.pl patronuje akcji. Zapraszamy do zabawy :-)

Lato się skończyło, park ogłosił wyniki konkursu
Przez całe wakacje w parku Bluszcz można było wziąć udział w konkursie na najciekawsze zdjęcie z wizyty w parku. Zdjęcia zostały przeanalizowane i wybrano zwycięzców. Gratulujemy nagrodzonym! Oto oni:


I nagroda - p. Adam Matusz
 

II nagroda - p. Leszek Gorski


III nagroda - p. Iwona Czajka


dodatkowe wyroznienia (koszulki) - p. Adam Matusz
 

 
Dołożyliśmy wszelkich starań aby powyższe informacje były zgodne ze stanem faktycznym. Mimo to powyższe informacje i prezentowane dane mogą ulec zmianie, mogą być nieaktualne bądź niekompletne. Nie odpowiadamy za jakiekolwiek skutki wynikające z wykorzystania zawartych tu informacji. Przed wizytą w jakimkolwiek parku rozrywki należy sprawdzić aktualne informacje na oficjalnej stronie internetowej danego parku bądź skontaktować się z nim bezpośrednio.