Przewodnik po parkach rozrywki

Impreza 'Moje Bezpieczne Wakacje' z Inca Play

Tagi: Parkmania.pl, Inca Play, Moje Bezpieczne Wakacje

Impreza 'Moje Bezpieczne Wakacje' z Inca Play

9-10 czerwca w Centrum Handlowym Blue City w Warszawie odbędzie się impreza „Moje Bezpieczne Wakacje” – co roku przynosząca warszawskim rodzinom nie tylko mnóstwo rozrywki, ale również praktyczne umiejętności z dziedziny bezpieczeństwa i ratowania życia.

Dla Inca Play od zawsze bardzo ważne było bezpieczeństwo małych gości, dlatego też przed każdymi wakacjami Inca organizuje imprezę mającą na celu zwiększenie u nich świadomości możliwych zagrożeń i nauczenie radzenia sobie w kryzysowych sytuacjach. A że dzieci najefektywniej chłoną wiedzę kiedy sprawia im to przyjemność, Inca Play zawsze uczy - bawiąc.


Jest czas na naukę...
 

... jest i czas na zabawę...

Program imprezy składa się między innymi z:

  • Występu policji – funkcjonariusze opowiadają o możliwych zagrożeniach podczas wakacji , o tym jak się ich wystrzegać i interweniować kiedy już się wydarzą.
  • Pokazu pierwszej pomocy przedmedycznej, prowadzonego przez ratowników medycznych. Dzieci uczą się jak postępować z poszkodowanym od momentu wypadku do przyjazdu karetki pogotowia. Każdy uczestnik szkolenia otrzymuje dyplom potwierdzający zdobyte umiejętności.
  •  „Łamigłówki dla małej i dużej główki” – są to animacje rozwijające zdolności umysłowe dzieci, opracowane i poprowadzone przez animatorkę – studentkę pedagogiki Warszawskiej Akademii Pedagogiki Specjalnej.
  • Nauki tańca w rytmie najnowszych przebojów, układów tanecznych dostosowanych do dzieci w różnym wieku, połączenie tańca z aerobikiem – prowadzą instruktorzy Zumby.
  • Kącika plastycznego, w którym dzieci będą mogły własnoręcznie przygotować biżuterię, projektować wakacyjne pocztówki oraz za pomocą różnych technik przedstawiać jak wyobrażają sobie bezpieczeństwo podczas wakacji. Nie zabraknie również konkursu plastycznego.
  • Kącików: malowania buziek, fryzjerskiego, młodej damy oraz  modowego (z perukami, elementami strojów oraz innymi rekwizytami), w których animatorki przygotują wszystkie chętne dzieci do pokazu mody.
  • Szeregu gier i zabaw ruchowych oraz licznych konkursów z nagrodami. 

Parkmania.pl patronuje akcji „Moje Bezpieczne Wakacje”.

 
Dołożyliśmy wszelkich starań aby powyższe informacje były zgodne ze stanem faktycznym. Mimo to powyższe informacje i prezentowane dane mogą ulec zmianie, mogą być nieaktualne bądź niekompletne. Nie odpowiadamy za jakiekolwiek skutki wynikające z wykorzystania zawartych tu informacji. Przed wizytą w jakimkolwiek parku rozrywki należy sprawdzić aktualne informacje na oficjalnej stronie internetowej danego parku bądź skontaktować się z nim bezpośrednio.

Galeria zdjęć

$item.title
$item.title
$item.title