Przewodnik po parkach rozrywki

Dzień Matki? W parku rozrywki!

Tagi: Park Rozrywki, Dzień Matki

Dzień Matki? W parku rozrywki!

Nasze dzieci już od dłuższego czasu rozmyślają, jaką niespodziankę sprawić swojej mamie w tym roku. Oczywiście każdy, nawet najdrobniejszy gest jest dla mamy cenny, ponieważ pochodzi prosto z serca, ale może warto w tym roku przygotować coś nietypowego i wraz ze swoimi pociechami wziąć sprawy w swoje ręce? 

Wszystko wskazuje na to, że dziś pogoda nam dopisała. Skoro mamy wolną niedzielę i piękną aurę za oknem to już na starcie jesteśmy w dobrych humorach. Co więc można zrobić? Oczywiście zaskoczyć żonę (czyli mamę!) i zabrać ją do parku rozrywki.

Wcześniej należy zorientować się, jakie w są pobliżu parki, upewnić się że na pewno będą w niedzielę czynne. Spakować wszystkie potrzebne na wycieczkę rzeczy i ruszać w drogę. (Jest duże prawdopodobieństwo, że w ten dzień niektóre parki organizują coś szczególnego, właśnie pod kątem Dnia Matki. O to także warto zapytać. Z pewnością dodatkowo uatrakcyjni to pobyt na miejscu.)

Można też zrobić mamie całkowitą niespodziankę i o celu wyjazdu powiedzieć dopiero w samochodzie, jednak wówczas trzeba mieć całkowitą pewność, że mama nic na ten dzień nie zaplanowała. Wycieczka sama w sobie i czas spędzony wesoło razem już jest ogromną niespodzianką, jednak warto ten dzień jeszcze bardziej umilić i w parku wręczyć mamie np. przygotowaną przez dzieci laurkę, figurkę z modeliny (lub innego plastycznego materiału), powiedzieć wierszyk, zaśpiewać coś, no i oczywiście mamę wyściskać za to, że jest taka kochana. 

Pamiętajmy, że wspólne przygotowywanie z jednym z rodziców niespodzianki dla drugiego rodzica dodatkowo zbliża rodzinę i ją emocjonalnie spaja. Jest to bardzo ważne, przede wszystkim dla naszych pociech. A, i nie zapomnijmy zabrać ze sobą aparatu fotograficznego, by wszystkie te szczęśliwe chwile uwiecznić!

Autor: Aleksandra Galus

 
Dołożyliśmy wszelkich starań aby powyższe informacje były zgodne ze stanem faktycznym. Mimo to powyższe informacje i prezentowane dane mogą ulec zmianie, mogą być nieaktualne bądź niekompletne. Nie odpowiadamy za jakiekolwiek skutki wynikające z wykorzystania zawartych tu informacji. Przed wizytą w jakimkolwiek parku rozrywki należy sprawdzić aktualne informacje na oficjalnej stronie internetowej danego parku bądź skontaktować się z nim bezpośrednio.