Przewodnik po parkach rozrywki

Bilety do Movie Park Germany i Futuroscope do kupienia na Parkmania.pl

Tagi: Bilety Do Futuroscope, Bilety Do Movie Park Germany

Bilety do Movie Park Germany i Futuroscope do kupienia na Parkmania.pl

Od dzisiaj za pośrednictwem Parkmania.pl można zakupić bilety do kolejnych dwóch parków rozrywki!

Movie Park Germany to park z 6 krainami tematycznymi, nawiązującymi do produkcji filmowych. Można tu spotkać wiele znanych postaci z filmów i bajek, jak np. Epoka Lodowcowa czy SpongeBob. W parku są roller coastery, są karuzele i wiele atrakcji dla całej rodziny. Znajduje się tu także najprawdziwsze studio filmowe!

Futuroscope to z kolei bardzo oryginalny park rozrywki, którego atrakcje trudno zaklasyfikować jako tradycyjne urządzenia, jakie znajdujemy w innych parkach. W Futuroscope wszystkie atrakcje są bardzo nowoczesne i wykorzystują zaawansowane technologie multimedialne i kinematograficzne, czego efektem są niesamowite przeżycia, których doświadczamy. Można tu zobaczyć przykład eko-domu, zapoznać się z rozwiązaniami zmniejszającymi emisję dwutlenku węgla ale i obejrzeć pokaz magii i iluzji, skorzystać z przejażdżki ekstremalnym robo coasterem czy uczestniczyć w jedynym w swoim rodzaju pokazie w kinie IMAX.


Movie Park Germany to postaci z hollywoodzkich produkcji.
Tu: Epoka Lodowcowa
 

Jedyna w swoim rodzaju atrakcja - robo coaster w parku Futuroscope


Procedura zakupu jest wyjątkowo szybka i prosta. Bilety do Movie Park Germany i Futuroscope można zamówić dzięki Parkmania.pl bez wychodzenia z domu. Wystaczy złożyć i opłacić zamówienie w naszym sklepie internetowym

 
Dołożyliśmy wszelkich starań aby powyższe informacje były zgodne ze stanem faktycznym. Mimo to powyższe informacje i prezentowane dane mogą ulec zmianie, mogą być nieaktualne bądź niekompletne. Nie odpowiadamy za jakiekolwiek skutki wynikające z wykorzystania zawartych tu informacji. Przed wizytą w jakimkolwiek parku rozrywki należy sprawdzić aktualne informacje na oficjalnej stronie internetowej danego parku bądź skontaktować się z nim bezpośrednio.