Przewodnik po parkach rozrywki

Halloween w Sabathówce - mnóstwo atrakcji dla małych i dużych

Tagi: Halloween, Baltow, Wioska Czarownic, Sabathówka

Halloween w Sabathówce - mnóstwo atrakcji dla małych i dużych

Bałtowska Sabathówka przez najbliższe 5 tygodni zmienia się w żywą Wioskę Czarownic. Będzie można zobaczyć postaci ze świata baśni, spróbować magicznych potraw, a wszystko to w prawdziwie jesiennej, halloweenowej scenerii.

Jesień to taki magiczny czas, gdy ze swoich mrocznych kryjówek wypełzają straszliwe zjawy i zmory. Zachęcone szybko zapadającym zmrokiem stają się co raz bardziej śmiałe i dokuczliwe. Czy zauważyłeś, że ostatnio często coś gubisz? A może z Twojego zeszytu zniknęła kartka z odrobioną pracą domową? Albo zaspałeś do pracy lub szkoły, bo nie zadzwonił budzik? To wszystko ich sprawka. Czarownice, czarty, diabły i chochliki - całe to chichoczące, wesołe towarzystwo sprowadziło się właśnie do bałtowskiej Sabathówki.

Wszystkich gotowych na przeżycie ciekawej przygody bałtowska Sabathówka zaprasza w październiku na spotkanie z najciekawszymi straszydłami nie z tego świata. Będzie można spróbować oswoić strach a przy okazji odkryć, czego boją się potwory, wiedźmy i duchy. W ciągu dnia przewidziane jest mnóstwo atrakcji dla najmłodszych i starszych dzieci. Będą konkursy, zabawy halloweenowe, typu "Cukierek albo psikus", przedstawienie teatralne, w którym można wziąć aktywny udział a wieczorem dzień zamknie kolorowa parada czarownic.


Sabathówka to świat wiedźm i czarownic, którym władają tajemne moce


Sabathówka to świat wiedźm i czarownic, świat którym władają tajemne moce i w którym to co niemożliwe staje się realne. Sercem Sabathówki jest Chata Czarownicy przykryta szpiczastą czapą. Można tam skosztować nie tylko magicznych wywarów i potraw, lecz także tradycyjnych wypieków i napoi. Na terenie obiektu „ożywają” postaci ze świata baśni, które krzątają się obok „Chaty z Piernika”, „Chatki na Kurzej Łapce” lub czają się w domkach goblinów.


Halloweenowe dekoracje opanowały bałtowską Sabathówkę


Wioska Czarownic czynna jest od 4 października do 3 listopada od piątku do niedzieli w godzinach od 11.00 do 20.00. W dniu 1 listopada Wioska jest zamknięta.

 

 
Dołożyliśmy wszelkich starań aby powyższe informacje były zgodne ze stanem faktycznym. Mimo to powyższe informacje i prezentowane dane mogą ulec zmianie, mogą być nieaktualne bądź niekompletne. Nie odpowiadamy za jakiekolwiek skutki wynikające z wykorzystania zawartych tu informacji. Przed wizytą w jakimkolwiek parku rozrywki należy sprawdzić aktualne informacje na oficjalnej stronie internetowej danego parku bądź skontaktować się z nim bezpośrednio.

Galeria zdjęć

$item.title