Przewodnik po parkach rozrywki

Rybnicki Dino Park zmienia lokalizację

Tagi: Park Dinozaurów, Dinozaury, Dino Park, Rodzinny Park Rozrywki, Bajkowa Kraina, Rybnik, Kamień, Rodzinny Park Atrakcji

Rybnicki Dino Park zmienia lokalizację

Dinozaury i wielkie jaszczury, które jeszcze do niedawna patrzyły na wody Zalewu Rybnickiego w dzielnicy Stodoły przewożone są właśnie do Kamienia, gdzie wkrótce powstanie Rodzinny Park Atrakcji.

Oprócz gadów trafią tam również bajkowe postaci, które już wcześniej cieszyły się olbrzymią popularnością wśród najmłodszych mieszkańców Rybnika. - Park powstanie na terenie obecnego kempingu, na ponad 6 hektarowej działce - mówi Rafał Tymusz, dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rybniku, który wydzierżawił fragment ośrodka w Kamieniu. Z atrakcji będzie można tam korzystać prawdopodobnie już w czerwcu. 

Źródło: Dziennik Zachodni 

 
Dołożyliśmy wszelkich starań aby powyższe informacje były zgodne ze stanem faktycznym. Mimo to powyższe informacje i prezentowane dane mogą ulec zmianie, mogą być nieaktualne bądź niekompletne. Nie odpowiadamy za jakiekolwiek skutki wynikające z wykorzystania zawartych tu informacji. Przed wizytą w jakimkolwiek parku rozrywki należy sprawdzić aktualne informacje na oficjalnej stronie internetowej danego parku bądź skontaktować się z nim bezpośrednio.