Przewodnik po parkach rozrywki

Polecamy: Polska pełna przygód - idealny rodzinny przewodnik na lato

Tagi: Przewodnik Po Niezwyklych Miejscach, Polska Pelna Przygod, Anna I Krzysztof Kobus

Polecamy: Polska pełna przygód - idealny rodzinny przewodnik na lato

Anna i Krzysztof Kobusowie są specjalistami od podróżowania z dziećmi, a także miłośnikami naszego kraju. W swojej nowej książce udowadniają, że Polska oferuje równie fascynujące atrakcje, co najdalsze krańce świata. Zapraszamy do lektury tego niezwykle przydatnego przewodnika.

Anna i Krzysztof Kobusowie od lat przemierzają świat z dwójką synów, piszą relacje z wypraw i przewodniki. W swoich książkach udowadniają, że podróże z dziećmi nie tylko są możliwe, ale wręcz mogą być wspaniałym doświadczeniem i ogromną frajdą dla całej rodziny. Choć odwiedzili już wiele krajów na różnych kontynentach, niezmiennie chętnie podróżują po Polsce, która wciąż zadziwia niezwykłymi miejscami. 

Zostań superbohaterem dla swojego dziecka! – apelują Anna i Krzysztof Kobusowie  – Daruj sobie dydaktykę, zasuszone muzea i nadmiar dat. W Krakowie zamiast na Wawel zabierz je do Ogrodu Doświadczeń, w Gdyni odwiedź rafę koralową, a starówkę w Toruniu poznaj z krzyżackim patrolem. 

W Koninie autorzy polecają Park Makiet Mikroskala, gdzie można zobaczyć zarówno fragment Berlina przedzielonego murem, jak i modele z „Gwiezdnych Wojen”.  Na Śląsku trzeba odwiedzić magiczny Zamek Śląskich Legend w Pławnej Dolnej, zaś miłośnicy natury mogą powłóczyć się po szlakach w Beskidzie Niskim i przeżyć przygodę pod namiotami.  

„Polska pełna przygód! Rodzinny przewodnik po niezwykłych miejscach” to przewodnik opisujący ponad 80 miejsc i około 500 atrakcji dodatkowych, takich jak parki rozrywki, ścieżki przyrodnicze, wioski tematyczne i interaktywne muzea. Książka jest propozycją dla rodziców i wszystkich czytelników, pragnących odkryć nieznane oblicze Polski i przekonać się, że przygoda czeka tuż za progiem.

O autorach:
Anna i Krzysztof Kobusowie – opowiadacze historii, którzy z pasją piszą, fotografują i podróżują. Od kiedy ich rodzina się powiększyła, zabierają Michałka (9) i Stasia (7,5) do pracy. Entuzjaści odkrywania nowych miejsc i powrotów w te wcześniej odwiedzone, a także fani Polski, która ich zdaniem jest najciekawszym krajem świata. Na stałe współpracują z National Geographic Traveler i wydawnictwem Burda Książki. Prowadzą stronę www.malypodroznik.pl. Nakładem Wydawnictwa Burda Książki ukazały się również tytuły: „Podróżuj z dzieckiem! Poradnik praktyczny”, „Namibia. 9000 km afrykańskiej przygody”, ”Smoki i smoczki. Z dziećmi przez Azję” oraz cykl książek „Mali podróżnicy w wielkim świecie”.

 
Dołożyliśmy wszelkich starań aby powyższe informacje były zgodne ze stanem faktycznym. Mimo to powyższe informacje i prezentowane dane mogą ulec zmianie, mogą być nieaktualne bądź niekompletne. Nie odpowiadamy za jakiekolwiek skutki wynikające z wykorzystania zawartych tu informacji. Przed wizytą w jakimkolwiek parku rozrywki należy sprawdzić aktualne informacje na oficjalnej stronie internetowej danego parku bądź skontaktować się z nim bezpośrednio.