Przewodnik po parkach rozrywki

Universal Studios Hollywood otwiera przerażający labirynt 'The Walking Dead'

Tagi: Universal Studios Hollywood, Labirynt, Don't Open Dead Inside, Walking Dead, Żywe Trupy, Dom Strachu

Universal Studios Hollywood otwiera przerażający labirynt 'The Walking Dead'

Dzień Niepodległości obchodzony przez Amerykanów 4 lipca to zawsze wielka okazja do świętowania, np. w parkach rozrywki. Kalifornijski park Universal Studios Hollywood otwiera z tej okazji wyjątkową atrakcję. Przerażający labirynt powiązany tematycznie z serialem "The Walking Dead" to zabawa tylko dla tych, którzy lubią dreszczyk emocji... oraz mają więcej niż 13 lat.


Takie ograniczenie wprowadził park, ale wydaje mi się, że nawet i 30-latkowie mogą nie czuć się na siłach na taką przejażdżkę! A właściwie nie tyle przejażdżkę, co "spacerek", bowiem drogę od wejścia do wyjścia trzeba pokonać na własnych nogach...

Kolejki i przejażdżki, jakie oferują parki sieci Universal (m.in. jeszcze dwa parki na Florydzie: Universal Studios Florida i Islands of Adventure ), to nowoczesne atrakcje, które nawiązują do znanych filmów i seriali. Czasem są to filmy dla całej rodziny ("Shrek", "Harry Potter"), czasem kino akcji i/lub grozy ("Jurassic Park", "Mumia", "Terminator"). Najnowszy nabytek Universal Studios Hollywood należy do tej ostatniej kategorii.


Serial "The Walking Dead" w Polsce nosi tytuł "Żywe trupy" i jest emitowany od 2010 r. Stworzono go na podstawie komiksu o tym samym tytule i choć powstało już 6 sezonów, nic nie wskazuje na to, by serial miał się kończyć. Wręcz przeciwnie, jego producent David Alpert ma już pomysły, co zawrzeć w sezonie 11 i 12. Serial ma świetną oglądalność - największą w historii dla seriali wyświetlanych w telewizji kablowej. Rekordową liczbę widzów przyciągnął pierwszy odcinek piątej serii, który obejrzało 17,3 miliony osób.

Wygląda na to, że labirynt w kalifornijskim parku nie będzie świecił pustkami. Wątpię, co prawda, by tak wyglądało jego "zwiedzanie":

 


Spodziewam się raczej takich reakcji:

 


Na pewno będzie strasznie, specjaliści przez 6 lat pracowali nad tym labiryntem. Aktorzy - "żywe trupy" z kolei intensywnie trenowali, zobaczcie sami.

 

 

A Wy, odważylibyście się przekroczyć drzwi, na których wypisano "Don't Open, Dead Inside"???Autor: Natalia Tykocińska

 
Dołożyliśmy wszelkich starań aby powyższe informacje były zgodne ze stanem faktycznym. Mimo to powyższe informacje i prezentowane dane mogą ulec zmianie, mogą być nieaktualne bądź niekompletne. Nie odpowiadamy za jakiekolwiek skutki wynikające z wykorzystania zawartych tu informacji. Przed wizytą w jakimkolwiek parku rozrywki należy sprawdzić aktualne informacje na oficjalnej stronie internetowej danego parku bądź skontaktować się z nim bezpośrednio.

Galeria zdjęć

$item.title
$item.title
$item.title
$item.title
$item.title