Przewodnik po parkach rozrywki

Legendia at Night powraca – Noc Świętojańska w parku rozrywki? Czemu nie!

Tagi: Parki Rozrywki, Bilety Do Parków Rozrywki, Legendia, Legendia Śląskie Wesołe Miasteczko, Legendia At Night

Legendia at Night powraca – Noc Świętojańska w parku rozrywki? Czemu nie!

Zastanawialiście się już, jak spędzicie Noc Świętojańską? Jeśli wciąż nie macie planów – koniecznie sprawdźcie, dlaczego warto tego wieczoru przyjść do Legendii Śląskiego Wesołego Miasteczka. Gwarantujemy, że nie będziecie się nudzić – w końcu spędzicie noc w parku rozrywki. Czy to nie brzmi wspaniale?

Tego lata powraca lubiany przez gości format Legendia at Night, czyli nocna jazda na rollercoasterach. Pierwsza odsłona cyklu odbędzie się już 23 czerwca i pozwoli gościom poczuć niesamowity klimat Nocy Świętojańskiej. Tego wieczoru od 21:00 do północy dostępne będą wszystkie rollercoastery Legendii, a także inne atrakcje.

Nocne przejażdżki na rollercoasterze!

Legendia at Night to niepowtarzalna okazja, by przejechać się jednym z największych rollercoasterów w Europie Środkowo-Wschodniej pod osłoną nocy lub też odbyć pasjonującą walkę z Bazyliszkiem. Każdy miłośnik atrakcji z dreszczykiem doskonale wie, jakie emocje wiążą się z przejażdżką za dnia – teraz pora sprawdzić, jak bardzo poziom adrenaliny wzrośnie nocą…


Atrakcje w Legendii robią wrażenie o każdej porze, ale wieczorem zyskują niepowtarzalny klimat

Legendia at Night to nie tylko rollercoastery

W tym roku uczestnicy wydarzeń z cyklu Legendia at Night będą mogli nie tylko odbyć emocjonujące przejażdżki kolejkami, ale również obejrzeć niesamowite multimedialne show. Tegoroczna edycja odbywać się będzie pod hasłem „Magia żywiołów” i każdemu wieczorowi w parku towarzyszyć będą multimedialne widowisko – podczas pierwszego z nich, 23 czerwca, można będzie podziwiać walkę ognia z wodą. Każdy z pokazów to niesamowita mieszanka dźwięków, wizualnych projekcji i światła, która zabierze widzów w magiczny świat żywiołów. A na wszystkich, którzy zapragną odpocząć chwilę po zabawie, czekać będą strefy chillu z wygodnymi leżakami i DJ’em, a także inne niespodzianki.


Tak wyglądała strefa chillu rok temu

Letnie wieczory w Legendii

Format Legendia at Night to sześć wydarzeń odbywających się co dwa tygodnie od czerwca do września: 23.06, 7.07, 21.07, 4.08, 18.08, 1.09. Każdemu z nich towarzyszyć będzie inny multimedialny pokaz, a także wiele atrakcji i niespodzianek przygotowanych specjalnie dla gości. Jeśli lubisz adrenalinę i chcesz sprawdzić, jak to jest spędzić wieczór w parku rozrywki – koniecznie weź udział w tym wydarzeniu. Na pewno nie będziesz żałować.

Bilety

By móc uczestniczyć w Legendia at Night, należy kupić dedykowane bilety na wydarzenie. Ale jeśli będziesz tego dnia w parku i postanowisz zostać dłużej – również jest to możliwe!

 
Dołożyliśmy wszelkich starań aby powyższe informacje były zgodne ze stanem faktycznym. Mimo to powyższe informacje i prezentowane dane mogą ulec zmianie, mogą być nieaktualne bądź niekompletne. Nie odpowiadamy za jakiekolwiek skutki wynikające z wykorzystania zawartych tu informacji. Przed wizytą w jakimkolwiek parku rozrywki należy sprawdzić aktualne informacje na oficjalnej stronie internetowej danego parku bądź skontaktować się z nim bezpośrednio.