Przewodnik po parkach rozrywki

Pixar w amerykańskim Disneylandzie! Co nowego?

Tagi: Disneyland, Parki Rozrywki, Hollywood Studios, Disney California Adventure Park, Pixar

Pixar w amerykańskim Disneylandzie! Co nowego?

Rok 2018 amerykańskich parkach Disneya został nazwany rokiem Pixara, a to dlatego, że w kilku z nich powstają nowe atrakcje inspirowane tym studiem i jego produkcjami, uwielbianymi przez wiele osób na całym świecie. Jesteście fanami filmów studia Pixar? Koniecznie sprawdźcie, co nowego słychać w Disneylandzie w USA!

Pixar Pier

Pixar Pier został otwarty 23 czerwca w Disney California Adventure Park podczas obchodów Pixar Fest. Obszar obejmuje kilka nowych, tematycznych stref poświęconych filmom Pixara. W Pixar Pier można odwiedzić miejsca doskonale znane z produkcji takich jak Incredibles czy Toy Story. To gratka da każdego fana!

Cztery strefy tematyczne skrywają fascynujące niespodzianki i atrakcje, które trzeba zobaczyć!

  • Incredibles Park, w którym będzie można przejechać się zupełnie nową kolejką – Incrediblecoasterem, który zabierze pasażerów na przejażdżkę w towarzystwie rodziny Parr.
  • Toy Story Boardwalk, czyli miejsce, w którym goście poczują się jak postacie z Toy Story, skurczeni do rozmiarów zabawek w Toy Story Midway Mania. To jednak nie wszystko, ponieważ już w przyszłym roku zostanie otwarta karuzela Jessie’s Critter.
  • Pixar Promenade – tu można spotkać bohaterów z różnych produkcji studia Pixar, a głównym punktem tego obszaru jest Pixar Pal-A-Round. Tu goście będą mogli również sprawdzić swoje umiejętności w grach oferowanych w Games of the Boardwalk. W tej strefie znajduje się także scena, na której odbywać się będą występy i pokazy.
  • Inside Out Headquarters – strefa będzie otwarta w przyszłości.

Toy Story Land

W Hollywood Studios na fanów Pixara, a w szczególności kultowej serii Toy Story, również czeka coś fascynującego. Niedawno otwarty Toy Story Land rozciąga się na powierzchnię aż 11 akrów, a na tym obszarze mieści się wiele ciekawych atrakcji. To miejsce koniecznie musicie odwiedzić.

 


Slinky Dog Dash to przejażdżka z dreszczykiem dla całej rodziny
  • Slinky Dog Dash, czyli rodzinna przejażdżka z dreszczykiem, której trasa biegnie wokół całego Toy Story Landu. Towarzyszą jej efekty dźwiękowe oraz migające światła, a także przejazd przez obręcze.
  • Alien Swirling Saucers – tutaj uroczy i sympatyczni kosmici wirują w rakietowych statkach, za pasażerów mając gości chętnych na przejażdżkę wraz z nimi.
  • Woody’s Lunch Box to miejsce, w którym po emocjonującej zabawie można chwilę odpocząć i zjeść klasyczny posiłek, popijając wodą sodową.

 

Miejsca takie jak Pixar Pier czy Toy Story Land to nie tylko kolejne tematyczne obszary z nowymi atrakcjami i kolejkami. To przede wszystkim możliwość spojrzenia na ulubiony film z innej niż dotąd strony. To szansa, by niejako stać się częścią filmowej historii, spotkać ulubionych bohaterów czy poczuć klimat dzieła raz jeszcze, w nieco odmienny sposób. A przede wszystkim – doskonale się bawić!

 
Dołożyliśmy wszelkich starań aby powyższe informacje były zgodne ze stanem faktycznym. Mimo to powyższe informacje i prezentowane dane mogą ulec zmianie, mogą być nieaktualne bądź niekompletne. Nie odpowiadamy za jakiekolwiek skutki wynikające z wykorzystania zawartych tu informacji. Przed wizytą w jakimkolwiek parku rozrywki należy sprawdzić aktualne informacje na oficjalnej stronie internetowej danego parku bądź skontaktować się z nim bezpośrednio.