Przewodnik po parkach rozrywki

Targi Moje Dziecko na zakończenie wakacji

Tagi: Dinozaury, Warszawa, Godziny Otwarcia, Edyta Jungowska, Torwar, Reni Jusis, Targi Moje Dziecko

Targi Moje Dziecko na zakończenie wakacji

Targi Moje Dziecko to dobry pomysł na rodzinne zakończenie wakacji. Podczas ostatniego weekendu sierpnia, Hala Sportowa Torwar w Warszawie stanie się miejscem obfitującym w wiele atrakcji zarówno dla dzieci, jak i rodziców.

Jak co roku, najmłodsi uczestnicy targów będą bawić się na dmuchanych zjeżdżalniach.  Każde dziecko będzie mogło także poczuć się jak prawdziwa gwiazda i wziąć udział w profesjonalnej sesji zdjęciowej oraz castingu. Dodatkowo, organizatorzy zapewniają przeniesienie się w czasie i spotkanie z  prehistorycznymi dinozaurami

Równie ciekawie będzie także na scenie, na której odbędzie się wiele zabaw i konkursów z cennymi nagrodami. Do konkursów zaangażowani będą zarówno dzieci, jak i rodzice, a wygrać będzie można m.in. rodzinne pobyty w Tropical Island pod Berlinem.

Podczas imprezy, dzieci spotkają się także z wesołymi animatorami i klaunami, którzy pomalują najmłodszym buźki oraz zrobią balonikowe zwierzątka. Ogromną atrakcją będzie także przenośne planetarium, które umożliwi poznanie tajników kosmosu i dokładną obserwację planet, gwiazd, drogi mlecznej i komet. Dla zainteresowanych motoryzacją zostanie stworzone specjalne miasteczko samochodowe oraz tor gokartowy

Na targach pojawią się także znane mamy - Reni Jusis oraz Edyta Jungowska. Ekomama Reni Jusis przeprowadzi warsztaty wiązania chust oraz będzie przekazywać zainteresowanym rodzicom tajniki ekologicznego rodzicielstwa. Edyta Jungowska natomiast przeczyta i podpisze audiobooki  „Karlsson z dachu”. 

Organizatorzy nie zapomnieli także o rodzicach, dla których zostaną przygotowane ciekawe warsztaty oraz  bezpłatne konsultacje medyczne Do dyspozycji rodziców będzie alergolog, ortopeda, laryngolog, pediatra oraz fizjoterapeuta. 

Targi Moje Dziecko
Data: 27 i 28 sierpnia
Hala Sportowa Torwar, ul. Łazienkowska 6a, Warszawa
sobota: 10:00 – 17:00
niedziela 10:00 – 16:00
Więcej informacji na stronie organizatora. 

 
Dołożyliśmy wszelkich starań aby powyższe informacje były zgodne ze stanem faktycznym. Mimo to powyższe informacje i prezentowane dane mogą ulec zmianie, mogą być nieaktualne bądź niekompletne. Nie odpowiadamy za jakiekolwiek skutki wynikające z wykorzystania zawartych tu informacji. Przed wizytą w jakimkolwiek parku rozrywki należy sprawdzić aktualne informacje na oficjalnej stronie internetowej danego parku bądź skontaktować się z nim bezpośrednio.