Przewodnik po parkach rozrywki

LEGOLAND® Billund

Ghost - The Haunted House

The Haunted House to tajmniczy dom, w którym aż kłębi się od wampirów, duchów i potworów. Znajdziemy tu między innymi duchy w przeklętym labiryncie zwierciadeł i spotkamy prowadzącego szalony eksperyment profesora The Crazy Scientist, który wyśle nas razem z rodziną na powietrzną przejażdżkę.

Rodzaj atrakcji
Atrakcje dla rodziny
Nawiedzony dom/zamek
Rok otwarcia
2014
Dokładamy wszelkich starań aby informacje dotyczące parków rozrywki, podane na stronach Przewodnika Parkmania.pl były jak najbardziej aktualne. Może się jednak zdażyć, że będą one niekompletne bądź nieaktualne. Aby sprawdzić aktualne informacje na temat parku należy zawsze kontaktować się bezpośrednio z parkiem lub odwiedzic jego oficjalna strone internetowa.
Ze względów bezpieczeństwa w niektórych atrakcjach w parku obowiązują ograniczenia co do wzrostu i/lub wieku a także osób w szczególnej kondycji medycznej lub inne. Sprawdź to na oficjalnej stronie internetowej parku.
Każdy park zastrzega sobie prawo do zamknięcia, zmodyfikowania, opóźnienia lub odwołania bez wcześniejszego uprzedzenia pokazów, atrakcji, części parku, wydarzeń, sklepów i restauracji.

Galeria filmów

Ghost - The Haunted House

Galeria zdjęć

Ghost - The Haunted House

Jedziesz do: LEGOLAND® Billund?