Przewodnik po parkach rozrywki

Parc Bagatelle

Le Triops

Jest to równocześnie roller coaster boomerang i roller coaster odwrócony. Podczas 1,5-minutowej przejażdżki czekają na nas 3 inwersje. Maksymalna prędkość: 80 km/h, maksymalna wysokość: 45 m. Siedzenia w wagonikach są tak ustawione, że część pasażerów zaczynając przejażdżkę siedzi przodem do kierunku jazdy, a część siedzi tyłem do kierunku jazdy. Potem to się zamienia, bowiem jedziemy do tyłu...

Rodzaj atrakcji
Atrakcje ekstremalne
Roller coaster
Inverted roller coaster
Looping roller coaster
Steel roller coaster
Rok otwarcia
2012
Maks. prędkość
81 km/h
Długość toru
309 metrów
Wysokość
40 metrów
Liczba inwersji
3
Dokładamy wszelkich starań aby informacje dotyczące parków rozrywki, podane na stronach Przewodnika Parkmania.pl były jak najbardziej aktualne. Może się jednak zdażyć, że będą one niekompletne bądź nieaktualne. Aby sprawdzić aktualne informacje na temat parku należy zawsze kontaktować się bezpośrednio z parkiem lub odwiedzic jego oficjalna strone internetowa.
Ze względów bezpieczeństwa w niektórych atrakcjach w parku obowiązują ograniczenia co do wzrostu i/lub wieku a także osób w szczególnej kondycji medycznej lub inne. Sprawdź to na oficjalnej stronie internetowej parku.
Każdy park zastrzega sobie prawo do zamknięcia, zmodyfikowania, opóźnienia lub odwołania bez wcześniejszego uprzedzenia pokazów, atrakcji, części parku, wydarzeń, sklepów i restauracji.

Galeria filmów

Le Triops

Galeria zdjęć

Le Triops
Le Triops
Le Triops
Le Triops
Le Triops
Le Triops