Przewodnik po parkach rozrywki

Disneyland® Park

Buzz Lightyear Laser Blast®

Buzz Astral potrzebuje Twojej pomocy, by pokonać nikczemnego Imperatora Zurga. Uzbrojony w laserowe działo będziesz strzelać do nieprzyjacielskich celów i zdobywać punkty, dzięki którym dołączysz do elitarnej jednostki Strażników Kosmosu.
Buzz Lightyear Laser Blast® jest inspirowana filmem wytwórni Disney/Pixar - Toy Story 2.

Rodzaj atrakcji
Atrakcje dla rodziny
Interaktywna dark ride
Rok otwarcia
2005
Dokładamy wszelkich starań aby informacje dotyczące parków rozrywki, podane na stronach Przewodnika Parkmania.pl były jak najbardziej aktualne. Może się jednak zdażyć, że będą one niekompletne bądź nieaktualne. Aby sprawdzić aktualne informacje na temat parku należy zawsze kontaktować się bezpośrednio z parkiem lub odwiedzic jego oficjalna strone internetowa.
Ze względów bezpieczeństwa w niektórych atrakcjach w parku obowiązują ograniczenia co do wzrostu i/lub wieku a także osób w szczególnej kondycji medycznej lub inne. Sprawdź to na oficjalnej stronie internetowej parku.
Każdy park zastrzega sobie prawo do zamknięcia, zmodyfikowania, opóźnienia lub odwołania bez wcześniejszego uprzedzenia pokazów, atrakcji, części parku, wydarzeń, sklepów i restauracji.

Galeria filmów

Buzz Lightyear Laser Blast®

Galeria zdjęć

Buzz Lightyear Laser Blast®
Buzz Lightyear Laser Blast®
Buzz Lightyear Laser Blast®

Jedziesz do: Disneyland® Park?