Przewodnik po parkach rozrywki

Disneyland® Park

Disney Illuminations

Zamek Śpiącej Królewny jest nie tylko najbardziej rozpoznawalną budowlą Disneylandu, ale także tłem dla widowiskowego pokazu świateł, który kończy każdy wieczór w Disneyland Park. Pod żadnym pozorem nie opuszczajcie więc parku przed jego zamknięciem. Takiego show nie można przegapić! Lasery, fajerwerki, mapping na fasadzie i znana z filmów muzyka robią wrażenie na każdym z gości.

W Disneylandzie pokazy i parady odbywają się każdego dnia. Są to atrakcje dla osób w każdym wieku. Szczegółowa informacja na temat pokazów i godzin znajduje się na stronie parku.

Rodzaj atrakcji
Pokaz / Kino
Dokładamy wszelkich starań aby informacje dotyczące parków rozrywki, podane na stronach Przewodnika Parkmania.pl były jak najbardziej aktualne. Może się jednak zdażyć, że będą one niekompletne bądź nieaktualne. Aby sprawdzić aktualne informacje na temat parku należy zawsze kontaktować się bezpośrednio z parkiem lub odwiedzic jego oficjalna strone internetowa.
Ze względów bezpieczeństwa w niektórych atrakcjach w parku obowiązują ograniczenia co do wzrostu i/lub wieku a także osób w szczególnej kondycji medycznej lub inne. Sprawdź to na oficjalnej stronie internetowej parku.
Każdy park zastrzega sobie prawo do zamknięcia, zmodyfikowania, opóźnienia lub odwołania bez wcześniejszego uprzedzenia pokazów, atrakcji, części parku, wydarzeń, sklepów i restauracji.

Galeria filmów

Disney Illuminations

Galeria zdjęć

Disney Illuminations
Disney Illuminations
Disney Illuminations

Jedziesz do: Disneyland® Park?