Przewodnik po parkach rozrywki

Bałtowski Kompleks Turystyczny,

Polska w Miniaturze

To wyjątkowe miejsce na mapie bałtowskiego kompleksu. Dzięki idei utworzenia
miniaturowej mapy Polski z ustawionymi w odpowiednich miejscach geograficznych
zamkami i pałacami, staje się swoistą lekcją historii. Ponad 49 zabytków możemy obejrzeć w skali 1:25. Miniatury te zostały odtworzone z ogromną dbałością o zachowanie detali architektonicznych. Przewodnicy opowiedzą wiele ciekawostek o samych zabytkach ale również o powiązanych z nimi postaciach, które miały ogromny wpływ na losy naszego kraju.

Rodzaj atrakcji
Atrakcje dla dzieci
Dokładamy wszelkich starań aby informacje dotyczące parków rozrywki, podane na stronach Przewodnika Parkmania.pl były jak najbardziej aktualne. Może się jednak zdażyć, że będą one niekompletne bądź nieaktualne. Aby sprawdzić aktualne informacje na temat parku należy zawsze kontaktować się bezpośrednio z parkiem lub odwiedzic jego oficjalna strone internetowa.
Ze względów bezpieczeństwa w niektórych atrakcjach w parku obowiązują ograniczenia co do wzrostu i/lub wieku a także osób w szczególnej kondycji medycznej lub inne. Sprawdź to na oficjalnej stronie internetowej parku.
Każdy park zastrzega sobie prawo do zamknięcia, zmodyfikowania, opóźnienia lub odwołania bez wcześniejszego uprzedzenia pokazów, atrakcji, części parku, wydarzeń, sklepów i restauracji.

Galeria zdjęć

Polska w Miniaturze