Przewodnik po parkach rozrywki

Walt Disney Studios® Park

Avengers: Power the Night

Od 1 września 2023 r. do 7 stycznia 2024 r. doświadcz powrotu tego sensacyjnego nocnego spektaklu, w którym wszechmoc wszechświata MARVEL rozświetli niebo nad Walt Disney Studios Park. Zaawansowana technologicznie kreacja, jakiej nigdy wcześniej nie widziano w Disney Parku, łącząca projekcje, pirotechnikę i aż 500 dronów. Żaden bohater nie będzie chciał tego przegapić.

Przyjdź na Dziedziniec Produkcyjny, aby poczuć pełną moc tego epickiego przedstawienia.

Rodzaj atrakcji
Atrakcje dla dzieci
Dokładamy wszelkich starań aby informacje dotyczące parków rozrywki, podane na stronach Przewodnika Parkmania.pl były jak najbardziej aktualne. Może się jednak zdażyć, że będą one niekompletne bądź nieaktualne. Aby sprawdzić aktualne informacje na temat parku należy zawsze kontaktować się bezpośrednio z parkiem lub odwiedzic jego oficjalna strone internetowa.
Ze względów bezpieczeństwa w niektórych atrakcjach w parku obowiązują ograniczenia co do wzrostu i/lub wieku a także osób w szczególnej kondycji medycznej lub inne. Sprawdź to na oficjalnej stronie internetowej parku.
Każdy park zastrzega sobie prawo do zamknięcia, zmodyfikowania, opóźnienia lub odwołania bez wcześniejszego uprzedzenia pokazów, atrakcji, części parku, wydarzeń, sklepów i restauracji.

Galeria zdjęć

Avengers: Power the Night

Jedziesz do: Walt Disney Studios® Park?