Przewodnik po parkach rozrywki

Gardaland

San Andreas 4-D Experience

Kino 4D: oglądamy skróconą (15 min) wersję filmu San Andreas (z 2015 r.). Na skutek przesunięcia uskoku San Andreas w Kalifornii dochodzi do trzęsienia ziemi o sile 9 stopni w skali Richtera. Razem z pilotem helikoptera ratunkowego przeżyjemy tu kilka niebezpiecznych przygód. Trzyma w napięciu!

Rodzaj atrakcji
Pokaz / Kino
Kino 4D/5D
Rok otwarcia
2018
Dokładamy wszelkich starań aby informacje dotyczące parków rozrywki, podane na stronach Przewodnika Parkmania.pl były jak najbardziej aktualne. Może się jednak zdażyć, że będą one niekompletne bądź nieaktualne. Aby sprawdzić aktualne informacje na temat parku należy zawsze kontaktować się bezpośrednio z parkiem lub odwiedzic jego oficjalna strone internetowa.
Ze względów bezpieczeństwa w niektórych atrakcjach w parku obowiązują ograniczenia co do wzrostu i/lub wieku a także osób w szczególnej kondycji medycznej lub inne. Sprawdź to na oficjalnej stronie internetowej parku.
Każdy park zastrzega sobie prawo do zamknięcia, zmodyfikowania, opóźnienia lub odwołania bez wcześniejszego uprzedzenia pokazów, atrakcji, części parku, wydarzeń, sklepów i restauracji.

Galeria filmów

San Andreas 4-D Experience

Galeria zdjęć

San Andreas 4-D Experience

Jedziesz do: Gardaland?