Przewodnik po parkach rozrywki

Mirabilandia

Oil Towers

Wariacja na temat wieży swobodnego spadania. Dwie bliźniacze wieże, jedna katapultuje pasażerów w powietrze a następnie pozwala im spadać zgodnie z prawem grawitacji, druga powoli pnie się do góry, a podczas naszego spadania dołącza jeszcze przyspieszenie.

Nazwa oryginalna
Columbia i Discovery
Rodzaj atrakcji
Atrakcje ekstremalne
Wieża swobodnego spadania
Wieża typu Space Shot
Rok otwarcia
1997
Wysokość
60 metrów
Dokładamy wszelkich starań aby informacje dotyczące parków rozrywki, podane na stronach Przewodnika Parkmania.pl były jak najbardziej aktualne. Może się jednak zdażyć, że będą one niekompletne bądź nieaktualne. Aby sprawdzić aktualne informacje na temat parku należy zawsze kontaktować się bezpośrednio z parkiem lub odwiedzic jego oficjalna strone internetowa.
Ze względów bezpieczeństwa w niektórych atrakcjach w parku obowiązują ograniczenia co do wzrostu i/lub wieku a także osób w szczególnej kondycji medycznej lub inne. Sprawdź to na oficjalnej stronie internetowej parku.
Każdy park zastrzega sobie prawo do zamknięcia, zmodyfikowania, opóźnienia lub odwołania bez wcześniejszego uprzedzenia pokazów, atrakcji, części parku, wydarzeń, sklepów i restauracji.

Galeria filmów

Oil Towers
Oil Towers
Oil Towers

Galeria zdjęć

Oil Towers
Oil Towers
Oil Towers