Przewodnik po parkach rozrywki

Movieland Park Canevaworld

Space Mission Orbit

3, 2, 1 ...

Adrenalina, która wystrzeli Was w przestrzeń kosmiczną, z przyspieszeniami do + 4G, które to pozwolą Wam przykleić się do siedzenia... ale także powrót na ziemię ze zejściem do -1G, który wprowadzi Was w stan nieważkości. Czy będziesz miał odwagę rzucić wyzwanie tej przejażdżce?

Rodzaj atrakcji
Atrakcje dla rodziny
Wieża swobodnego spadania
Wieża typu Space Shot
Rok otwarcia
2020
Dokładamy wszelkich starań aby informacje dotyczące parków rozrywki, podane na stronach Przewodnika Parkmania.pl były jak najbardziej aktualne. Może się jednak zdażyć, że będą one niekompletne bądź nieaktualne. Aby sprawdzić aktualne informacje na temat parku należy zawsze kontaktować się bezpośrednio z parkiem lub odwiedzic jego oficjalna strone internetowa.
Ze względów bezpieczeństwa w niektórych atrakcjach w parku obowiązują ograniczenia co do wzrostu i/lub wieku a także osób w szczególnej kondycji medycznej lub inne. Sprawdź to na oficjalnej stronie internetowej parku.
Każdy park zastrzega sobie prawo do zamknięcia, zmodyfikowania, opóźnienia lub odwołania bez wcześniejszego uprzedzenia pokazów, atrakcji, części parku, wydarzeń, sklepów i restauracji.

Galeria zdjęć

Space Mission Orbit