Przewodnik po parkach rozrywki

Movieland Park Canevaworld

Space Ranger

Czy jesteś gotowy, aby wybrać się do gwiazd?

Na pokładzie komicznych statków kosmicznych zostaniesz katapultowany w sam środek ekscytującej bitwy kosmicznej dla całej rodziny! Ta atrakcja jest futurystyczną wersją klasycznych „Bumper Cars”, gdzie ścigamy się nawzajem i świetnie się bawimy dzięki wbudowanemu systemowi gier laserowych.

Rodzaj atrakcji
Atrakcje dla rodziny
Samochodziki
Rok otwarcia
2020
Dokładamy wszelkich starań aby informacje dotyczące parków rozrywki, podane na stronach Przewodnika Parkmania.pl były jak najbardziej aktualne. Może się jednak zdażyć, że będą one niekompletne bądź nieaktualne. Aby sprawdzić aktualne informacje na temat parku należy zawsze kontaktować się bezpośrednio z parkiem lub odwiedzic jego oficjalna strone internetowa.
Ze względów bezpieczeństwa w niektórych atrakcjach w parku obowiązują ograniczenia co do wzrostu i/lub wieku a także osób w szczególnej kondycji medycznej lub inne. Sprawdź to na oficjalnej stronie internetowej parku.
Każdy park zastrzega sobie prawo do zamknięcia, zmodyfikowania, opóźnienia lub odwołania bez wcześniejszego uprzedzenia pokazów, atrakcji, części parku, wydarzeń, sklepów i restauracji.

Galeria zdjęć

Space Ranger