Przewodnik po parkach rozrywki

Chessington World of Adventures

Penguins LIVE! Operation Cheezy Dibbles

Znacie i lubicie bohaterów filmu Madagaskar? Jeśli tak, to czeka na Was świetna zabawa z postaciami-zwierzątkami, które oprócz tego, że szykują dla Was niezłe show, przechadzają się również po parku, chętnie pozując do pamiątkowych zdjęć.

Rodzaj atrakcji
Pokaz / Kino
Rok otwarcia
2015
Dokładamy wszelkich starań aby informacje dotyczące parków rozrywki, podane na stronach Przewodnika Parkmania.pl były jak najbardziej aktualne. Może się jednak zdażyć, że będą one niekompletne bądź nieaktualne. Aby sprawdzić aktualne informacje na temat parku należy zawsze kontaktować się bezpośrednio z parkiem lub odwiedzic jego oficjalna strone internetowa.
Ze względów bezpieczeństwa w niektórych atrakcjach w parku obowiązują ograniczenia co do wzrostu i/lub wieku a także osób w szczególnej kondycji medycznej lub inne. Sprawdź to na oficjalnej stronie internetowej parku.
Każdy park zastrzega sobie prawo do zamknięcia, zmodyfikowania, opóźnienia lub odwołania bez wcześniejszego uprzedzenia pokazów, atrakcji, części parku, wydarzeń, sklepów i restauracji.

Galeria zdjęć

Penguins LIVE! Operation Cheezy Dibbles
Penguins LIVE! Operation Cheezy Dibbles
Penguins LIVE! Operation Cheezy Dibbles