Przewodnik po parkach rozrywki

Flamingo Land Theme Park

Velocity

Intensywna atrakcja, która dostarczy nam podobny dreszczyk emocji, jaki towarzyszy jeździe na motocyklu! Nasze wagoniki pozwalają nam siedzieć tak jak siedzi się na tych maszynach! Poza tym zostajemy nagle 'wystrzeleni' i w 2,8 sekundy rozpędzamy się do 87 km/h, a w tym czasie słyszymy pomruki silnika jak przy dodawaniu gazu.

Rodzaj atrakcji
Atrakcje ekstremalne
Roller coaster
Launched roller coaster
Motorbike roller coaster
Steel roller coaster
Rok otwarcia
2005
Maks. prędkość
87 km/h
Długość toru
643 metrów
Wysokość
18 metrów
Dokładamy wszelkich starań aby informacje dotyczące parków rozrywki, podane na stronach Przewodnika Parkmania.pl były jak najbardziej aktualne. Może się jednak zdażyć, że będą one niekompletne bądź nieaktualne. Aby sprawdzić aktualne informacje na temat parku należy zawsze kontaktować się bezpośrednio z parkiem lub odwiedzic jego oficjalna strone internetowa.
Ze względów bezpieczeństwa w niektórych atrakcjach w parku obowiązują ograniczenia co do wzrostu i/lub wieku a także osób w szczególnej kondycji medycznej lub inne. Sprawdź to na oficjalnej stronie internetowej parku.
Każdy park zastrzega sobie prawo do zamknięcia, zmodyfikowania, opóźnienia lub odwołania bez wcześniejszego uprzedzenia pokazów, atrakcji, części parku, wydarzeń, sklepów i restauracji.

Galeria filmów

Velocity

Galeria zdjęć

Velocity
Velocity
Velocity