Przewodnik po parkach rozrywki

LEGOLAND® Windsor

Build and Test Workshops

Jeśli zawsze marzyliście, by zostać architektem, tutaj nadarza się okazja, by spróbować swoich sił. Najpierw budujemy z klocków co tylko nam przyjdzie do głowy, a później sprawdzamy, jak nasze budowle czy obiekty 'zachowywałyby się' w rzeczywistości - np. czy zbudowane przez domy mogłyby przetrwać trzęsienie ziemi!

Rodzaj atrakcji
Atrakcje edukacyjne
Dokładamy wszelkich starań aby informacje dotyczące parków rozrywki, podane na stronach Przewodnika Parkmania.pl były jak najbardziej aktualne. Może się jednak zdażyć, że będą one niekompletne bądź nieaktualne. Aby sprawdzić aktualne informacje na temat parku należy zawsze kontaktować się bezpośrednio z parkiem lub odwiedzic jego oficjalna strone internetowa.
Ze względów bezpieczeństwa w niektórych atrakcjach w parku obowiązują ograniczenia co do wzrostu i/lub wieku a także osób w szczególnej kondycji medycznej lub inne. Sprawdź to na oficjalnej stronie internetowej parku.
Każdy park zastrzega sobie prawo do zamknięcia, zmodyfikowania, opóźnienia lub odwołania bez wcześniejszego uprzedzenia pokazów, atrakcji, części parku, wydarzeń, sklepów i restauracji.

Galeria zdjęć

Build and Test Workshops
Build and Test Workshops
Build and Test Workshops