Przewodnik po parkach rozrywki

Łeba Park

Minigolf

Gra w mini golfa jest doskonałą rozrywką dla całej rodziny. Przejście pola do minigolfa jest atrakcyjnym sposobem spędzenia wolnego czasu na świeżym powietrzu wraz z rodziną lub znajomymi, rywalizacja sportowa na pewno dostarczy wielu emocji. Nasze pole do minigolfa umieszczone zostało na powierzchni 10 000 m2, w którego skład wchodzi 18 torów do gry!

Rodzaj atrakcji
Atrakcje dla dzieci
Dokładamy wszelkich starań aby informacje dotyczące parków rozrywki, podane na stronach Przewodnika Parkmania.pl były jak najbardziej aktualne. Może się jednak zdażyć, że będą one niekompletne bądź nieaktualne. Aby sprawdzić aktualne informacje na temat parku należy zawsze kontaktować się bezpośrednio z parkiem lub odwiedzic jego oficjalna strone internetowa.
Ze względów bezpieczeństwa w niektórych atrakcjach w parku obowiązują ograniczenia co do wzrostu i/lub wieku a także osób w szczególnej kondycji medycznej lub inne. Sprawdź to na oficjalnej stronie internetowej parku.
Każdy park zastrzega sobie prawo do zamknięcia, zmodyfikowania, opóźnienia lub odwołania bez wcześniejszego uprzedzenia pokazów, atrakcji, części parku, wydarzeń, sklepów i restauracji.