Przewodnik po parkach rozrywki

Dinopark

Muzeum skamieniałości

Kolekcja skamieniałości stanowiących szczątki zwierząt i roślin oraz ślady ich działalności zachowane w skałach. Większość eksponatów to części dawnych zwierząt i roślin.

Prezentowane skamieniałości, którymi są zarówno wielkie jak i drobne organizmy widoczne jedynie w mikroskopowym powiększeniu oraz liczne rekonstrukcje prehistorycznych zwierząt, umożliwiają zwiedzającym poznanie poszczególnych etapów ewolucji życia na Ziemi…

Rodzaj atrakcji
Atrakcje edukacyjne
Rok otwarcia
2011
Dokładamy wszelkich starań aby informacje dotyczące parków rozrywki, podane na stronach Przewodnika Parkmania.pl były jak najbardziej aktualne. Może się jednak zdażyć, że będą one niekompletne bądź nieaktualne. Aby sprawdzić aktualne informacje na temat parku należy zawsze kontaktować się bezpośrednio z parkiem lub odwiedzic jego oficjalna strone internetowa.
Ze względów bezpieczeństwa w niektórych atrakcjach w parku obowiązują ograniczenia co do wzrostu i/lub wieku a także osób w szczególnej kondycji medycznej lub inne. Sprawdź to na oficjalnej stronie internetowej parku.
Każdy park zastrzega sobie prawo do zamknięcia, zmodyfikowania, opóźnienia lub odwołania bez wcześniejszego uprzedzenia pokazów, atrakcji, części parku, wydarzeń, sklepów i restauracji.

Galeria zdjęć

Muzeum skamieniałości