Przewodnik po parkach rozrywki

Dinopark

Park linowy Malborstones

Znajduje się na terenie Dinoparku. Zapraszamy Państwa do wspaniałej zabawy w parku linowym Malborkstones.
Pierwszy na Pomorzu supernowoczesny system asekuracji zainstalowany w parku gwarantuje bezpieczną i spokojną zabawę dla dzieci i dorosłych.
Pod okiem instruktorów każdy może spędzić miłe chwile w wolnym czasie. Aktywny wypoczynek oraz wspaniała przygoda – to wszystko czeka na Państwa w Parku Linowym Malborkstones.

Rodzaj atrakcji
Atrakcje dla rodziny
Dokładamy wszelkich starań aby informacje dotyczące parków rozrywki, podane na stronach Przewodnika Parkmania.pl były jak najbardziej aktualne. Może się jednak zdażyć, że będą one niekompletne bądź nieaktualne. Aby sprawdzić aktualne informacje na temat parku należy zawsze kontaktować się bezpośrednio z parkiem lub odwiedzic jego oficjalna strone internetowa.
Ze względów bezpieczeństwa w niektórych atrakcjach w parku obowiązują ograniczenia co do wzrostu i/lub wieku a także osób w szczególnej kondycji medycznej lub inne. Sprawdź to na oficjalnej stronie internetowej parku.
Każdy park zastrzega sobie prawo do zamknięcia, zmodyfikowania, opóźnienia lub odwołania bez wcześniejszego uprzedzenia pokazów, atrakcji, części parku, wydarzeń, sklepów i restauracji.

Galeria zdjęć

Park linowy Malborstones